Yeniköy Kurye, istanbulmotokurye.com

Yeniköy Kurye Hizmetleri Nelerdir

Yeniköy kurye ile burada diye bilinen bölge Sarıyer Belediye sınırları içersinde kalan İkinci köprü ile üçüncü köprü arasında kalan bir boğaz semtidir. Genellikle sağlı sollu villa ve yalıların olduğu bir semtimizdir. Yeniköy acil kurye bölgesine gelmeden İstinye semti bulunmaktadır. Yeniköy semtinin Sarıyer tarafına bitiminde ise Kalander semti bulunmaktadır. Daha ilerisi Tarabya semtidir.

Yeniköy Moto Kurye

Yeniköy moto kurye bu bölgede birçok meşhur ve ünlülerin yeri vardır. Eski başbakanlardan Tansu Çiller burada oturmaktadır. Ayrıca Cumhurbaşkanlığı Huber Köşküde bu bölgededir. Irak ve Avusturya konsolosluklarıda burada yer almaktadır.

Yeniköy Kurye Özellikleri ve Bölgesi

Yeniköy motorlu kurye bu bölgesinde daha çok elit yada yüksek gelirli insanlar oturmaktadır. Buranın sahil kısımları hariç üst kısımlarında da değişik siteler bulunmaktadır. Yeniköy kurye ile burada evler sitesi yukarıda Havuzlu Bostan sokaktadır. Bu bbölgede bikaç tane daha site daha mevcuttur.

Yeniköy Motorlu Kurye

Yeniköy motorlu kurye ile bu bölgesine Tarabya dan yada İstinye den gidilebilineceği gibi Üst taraftan Ferahevler bölgesinden de inilebilir. Yeniköy boğaz semtinin tam karşı kıyısındaki boğaz semti de Beykoz ilçesine bağlı Çubuklu semtidir. Yeniköy kurye, tarihi ve eski binalarla dolu olan bölgelerden bir tanesidir. Güzel ve hoş bir bölgedir. Değişik bir havası vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir