Tuzla Kurye, İstanbulmotokurye.com

Tuzla Bölgesinin Önemi

İstanbul’un bir sanayi ilçesi olan Tuzla’da kurye hizmetleri vererek burada bulunan firmaların en hızlı şekilde müşterileri ile iletişim kurmalarını sağlamak için çalışmaktayız. Verilen paketleri anında yerine ulaştırmak için harekete geçen çalışanlarımız alanının en iyileridir. İşleriniz için bizimle çalışmayı tercih edebilirsiniz.

İnsanlar hep aceleci davranırlar. İşlerinin bir anda olup bitmesini isterler. Ancak bu insanlar paketlerini kargoya vererek onlardan hızlı olmalarını beklerler. Kargo şirketleri büyük araçlarla binlerce ürünü aynı anda teslim etmeye çalıştığı için insanlara beklediklerini verememektedir. Bu bağlamda Tuzla kurye insanlara istedikleri kalitede hizmet vermek için oluşturulmuştur. Personelimizin ilgisi ve yol bilgisi ile motor sürüş yeteneği birleştiği zaman ortaya Tuzla expres kurye çıkmaktadır. Bu hizmet bir Tuzla moto kurye hizmeti olup istenilen paketi istenilen zamanda yerine ulaştırmak için tasarlanmış bir hizmettir. Motor kullanan personeller trafikten etkilenmedikleri gibi kestirme yolları da bildikleri için paketleri zamanında teslim etme konusunda bir numaradırlar.

Tuzla Kurye Ne İş Yapar?

Tuzla kurye seçmek isteyenler hız konusunu hesaba katabilirler. Ayrıca bir başka konu da paket güvenliği ve ürün sağlamlığıdır. Bir çok kargo şirketinin ürünlere hasar verdikleri bilinmektedir. İnsanlar bunu bildikleri için Tuzla hızlı kurye hizmetlerine yönelmişlerdir. Böylece ürünlerinin sapa sağlam yerine ulaştığından emin olabiliyorlar. İnsanları da rahatlatan bu eminlik oluyor işte. İstanbul Moto Kurye olarak bizler hizmet verdiğimiz insanların yüzlerinde bir tebessüm gördüğümüz zaman işimizi yapmanın gururu ile evlerimize dönebiliyor ve günün yorgunluğunu atabiliyoruz. Siz de bizlerden bir tebessümü esirgemezseniz zaten çok kaliteli olarak alacağınız hizmeti daha da kaliteli hale getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız.

Tuzla’ya Ulaşım Nasıl Sağlanır

İstanbul’un en meşhur otobüs hatlarından olan 500T’nin son durağı Tuzla ilçesidir. İnsanlar bu ilçeye ulaşmak için genelde bu otobüs hattını tercih ederler. Aynı zamanda yerel olarak minibüs seferleri ve İETT’ye bağlı küçük halk otobüsleri de yer almaktadır. Bunların yanı sıra önceleri hizmet vermekte olan Devlet Demir Yollarına bağlı banliyö trenleri ile de ulaşım sağlanıyordu ama hızlı tren çalışmalarının olması ve hat yenileme durumu ile bir kaç yıldır bu trenler ile ulaşım sağlamak mümkün olmamaktadır. Bunun dışında özel aracınız ile ilçeye rahatlıkla ulaşabilirsiniz ama bir taksi tutacaksanız bu size pahalıya patlayabilir çünkü ilçe şehir merkezine çok uzaktadır ve aynı zamanda yüz ölçümü de büyük olduğu için taksi ücreti fazla tutmaktadır.

Tuzla İlçesinin Tarihi

Tuzla, İstanbul’un bir ucundaki ilçe olmasının yanı sıra sanayinin ver tersanelerin bol bulunduğu iş merkezi bakımından zengin bir ilçedir. Türkiye’nin en büyük tersanesini barındıran ilçe, ülkemizin orta nüfusa sahip ilçelerindendir. İlçede insanların geçim kaynağı sanayidir. Ayrıca kırsal olarak da büyük olan ilçede tarım ve hayvancılıkla ilgilenlerin sayısı da bir hayli fazladır. İlçenin böyle kompleks bir yapısının olması aynı zamanda kırsal kesime teslimat ulaştırmayan kargo şirketleri ile birleşince ortaya Tuzla kurye hizmetinin çıkmasını kaçınılmaz kılmıştır. İlçenin yüz ölçümünün çok büyük olması kargo şirketlerinin elini ayağını bağladığı için buradalarda Tuzla hızlı kurye kullanmak oldukça avantajlı bir hale dönüşmektedir. Kırsal kesimi fazla olan ilçelere kargo şirketleri genelde dağıtım yapmazlar. İnsanlardan ilçe merkezindeki şubelerine gelerek paketlerini teslim almalarını isterler. Fakat Tuzla moto kurye için bu durum söz konusu değildir. Çalışanlar paketi verilen adrese kadar ulaştırmak için en hızlı sürüşünü yapar. Bu durum halk arasında Tuzla expres kurye olarak da adlandırılmaktadır.

Tuzla Kurye, İstanbulmotokurye.com

Tuzla Kurye, İstanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir