Turizm Kurye, İstanbulmotokurye.com

İstanbul Turizm Kurye

İstanbul Moto Kurye ile ilk defa bir kurye hizmeti olarak Turizm Kuryeye hoşgeldin diyoruz. Turizm Kurye çok özel ve farklı bir moto kurye hizmetidir. Hiçbir kurye firmasında olmayan, sadece bizde olan çiçeği burnunda bir kurye hizmetimiz Turizm Kurye. Turizm Kurye hizmeti adı sizi yanıtmasın aklınıza başka şeyler gelmesin. Turizm Kurye ilk başta sadece İstanbul bölgesi için düşünülmüş ve istenilen talabe ve arza göre istenilen yerdede hizmet vermektedir. İl dışındada hizmet vermekteyiz.

Peki Nedir Turizm Kurye

Evet Turizm Kurye nedir? Turizm Kurye İstanbulda hizmet veren Tur şirketlerine ve otellere çalışmaktadır. İstanbul içinde Motosikletli rehberlik hizmetidir. Yani dahada açıklamak olursa İstanbul içinde yerli ve yabancı turistleri istenilen zaman diliminde İstanbul şehrini motosikletli kuryemizle gezdirme işidir.Son derece yüksel model motosikletlrimiz sürücüsü ile beraber tur firmaları veya oteller tarafından çağrılarak kişiye özel hizmet vermektedir. Kişinin istediği şekilde saatlik, yarım günlük, tam günlük, bikaç günlük, haftalık yada aylık kurye gezdirme turizm  işidir.

Buradaki Amaçlanan Konu Nedir? Neden Motosiklet?

Bilindiği üzere İstanbul trafiği malumdurki perişan halde. Özellikle turizm bölgeleri olan, Sultanahmet, Ayasofya, Eminönü, Fatih gibi bölgeler daha yoğun olmaktadır. Turistler kocaman otobüslerle İstanbul trafiğinde hem kalabalıktan toplu halde gezmekten, hem sıcaktan bunalmaktan, hemde trafikte saatlerce kalmaktan dolayı hem çokdaha fazla zaman, çok daha fazla para ve güç kaybetmektedirler. Fakat Motosikletle gezilecek bu yerler hem daha zaman aralığı hemde daha fazla gezmek için ideal bir gezme aracıdır. Ayrıca kurye o zaman diliminde türistin elinde olduğu için istediği yere gitme hakkı kendi elinde olduğu için camı nereye gitmek isterse motorcu oraya gider ve onu en kestirme yollardan trafiğe kalmadan hemde daha fazla yer gezerek gezdirir.

Bu Hizmetin Bedeli Ne Kadardır?

Motosikletli Turizm Kurye hizmetindeki fiyatlar zaman, saat, ve yer bakımından değişiklik göstermektedir. Lütfen belirtilen numaradan hem randevu hemde fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir