Topkapı Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/topkapi-kurye.html

Topkapı Kurye

İstanbul un en eski ve en kalabalık bölgelerinden biridir. Bu bölge önceleri İstanbul un ticaret merkezi olarak sayılmaktaydı. Meşhur semtlerden biridir. Eski minibüsçülerin yoğun olduğu bir bölgedir. Burası bizimde kurye olarak çok sevdiğimiz yerlerin başında gelmektedir. Hemen E-5 çevre yolu üzerinde sağ tarafta bulunan bölge diğer adı da Cevizlibağ olarakta anılmaktadır. Burada irili ufaklı site ve bloklar olmasına rağmen daha çok iş merkezleri vardır. Yolun karşı tarafında Tercüman sitesi bulunmaktadır. Bu taraftaki en meşhur yeri Yeni Kundura binasıdır. Tam ortadan Metrobüs geçmekte ve burayı mafetmiştir.

Topkapı Kurye Hizmet Ve Çalışmaları

Çalışmalarımız aşama aşama devam etmektedir. Het hizmet için ayrı ayrı hizmetlerimiz mevcuttur. Nasıl bir hizmet alacağınızı bize söylerseniz bizde ona göre hizmetlerimizden bir taneisini size sunacağız. Hizmetlerimizden bazıları aşağıda sunulmuştur.

1- Topkapı Motorlu Kurye, 2- Topkapı Arabalı Kurye, 3- Topkapı Acil Kurye ,4- Topkapı Vip Kurye ,5- Topkapı Uçak Kargo Kurye ,6- Topkapı Yaya Kurye ,7- Topkapı Kiralık Kurye ,8- Topkapı Özel Kurye, 9- Topkapı Hızlı Kurye, 11- Topkapı Gece Kurye, 12 – Topkapı Güniçi Kurye, 14- Topkapı Şehirlerarası Kurye ,15- Topkapı Şehiriçi Kurye

Topkapı Kurye hizmetlerine çalışma hayatlarında başarılar dileriz.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir