Sultanbeyli Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/sultanbeyli-kurye.html

Sultanbeyli Kurye

İstanbul Anadolu yakasında bulunan ilçelerden bi tanesidir. Büyük bir alana sahiptir. Hem yerleşim merkezi hemde ormanlık alana sahiptir. Lakin ormanlık alanda kırsal bölgeler yoktur. Köy olarak yerleşim merkezi yoktur. Bir tarafında Pendik İlçesi, Bir tarafta Kurtköy ve Sabiha Gökçen Havalanı, diğer taraftan Sancaktepe ilçesi, eski isimleriyle Samandıra ve Sarıgazi bölgeleri komşularıdır.

Nasıl Gidilir.?

Sultanbeyli İlçesine Avrupa yakasından gitmek isteyenler için en kolay yolu Fatih Sultan Mehmet köprüsünden karşıya geçince Ankara yeşil tabela sapağından sapınca Çamlıca gişelerinden çıkınca sağdan ikinci sapak Sultanbeyli sapağıdır.. Ayrıca Ümraniye, Dudullu tarafından Alemdağ Caddesi üzerindende bu bölgeye ulaşılabilir ama yollar çok trafiktir.

Sultanbeyli Kurye Hizmet Alanlarımız

Evet Sultanbeyli ilçesinde sunduğumuz hizmetlerimizin bir kısmı aşağıda sizlerin bilgilerine sunulmuştur. Bizden dilediğiniz servis ile ilgili hizmet talep edebilrisiniz. Her zaman hizmete hazırız.

Bu bölgelerde 7/24 çalışmalarımız sürmektedir. Bu hizmetlerin dışındaki hizmetler için lütfen bizleri arayınız. Lütfen başka kuryelerle, kredi kartı dağıtanlarla karıştırıp aramayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir