Şişli Kurye, İstanbulmotokurye.com

Şişli Bölgesi

Şişli, İstanbul’un ticaret merkezi konumundadır. Bir çok gökdelen ve residence bulunan ilçede çok fazla özel ve resmi kuruluş vardır. Bundan hareketle Şişli kurye hizmetleri kendini geliştirerek bu firmaların ihtiyaçlarına karşılık verecek seviyeye gelmiştir. Böylelikle firmaların gerçekleştirmeleri gereken belge veya ürün teslimatlarını üstlenerek bunu en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır. Alanının en iyi kurye ekipleri ile çalışan firmamız kendisine verilen işleri anında yerine getirmekte olup teslimatları gerçekleştirdikten sonra karşı tarafa bilgi vermeyi ihmal etmemektedir. Bu sebeptendir ki bir çok firma bizimle çalışmaktadır.

Neden Şişli Kurye?

İnsanlar bir kurye firmasının ücretinin kargo firmalarından yüksek olmasını ilk etapta tepki ile karşılarlar. Sonra verdikleri hizmet düşünüldüğünde işin aslını kavrarlar. Şişli moto kurye ise fiyatlarını makul bir seviyede tutmasının yanı sıra aynı zamanda çeşitli kampanyalar da yaparak müşterilerinin gönlünü hoş tutmaktadır. Tek istediği güven ve hızlı teslim olan müşterilerine Şişli expres kurye hizmeti ile karşılık veren firmamız, onların beğenisini kazanmak için elinden geleni yapmaktadır. İstanbul’da Şişli hızlı kuryenin değerinin arttığı bilinmektedir. Çünkü hayat her geçen gün daha da hızlı akmaya başlıyor ve zaman daha önemli hale geliyor. Bu sebeptendir ki İnsanlar kendilerini garantiye almak ve müşterilerine mahcup olmamak için Şişli hızlı kuryeyi tercih ediyorlar. Gelecekte çok da güzel olacak olan bu ilçede hizmet vermek bizim için bir onurdur.
İstanbul Moto Kurye olarak bizler size haftanın her günü ver her saati hizmet verebilmek için elimizden geleni hatta fazlasını yaparak çalışıyoruz. Sizlerden işimizi doğru yaptığımızı duyduğumuzda ise o gün bizim için karlı geçmiştir diyoruz. Tek güven kaynağımız olan sizleri sevgi ile selamlıyoruz.

Şişli’de İlçeye Ulaşım

İlçenin nerdeyse bir ulaşım üssü olduğunu söylemiştik. Teşbihte hata olmaz ama gerçekten de öyle. Beylikdüzü’nden Kadıköy’e kadar uzanan metrobüs bu ilçeden geçmektedir. Beyoğlu ve Beşiktaş bir otobüs kadar yakınken aynı zamanda Taksim ve Beyoğlu’na ulaşmak için metroyu kullanabilirsiniz. Bu metro Yenikapı ile Hacıosman arasındaki metro hattıdır. Bir çok otobüsün gelip geçtiği bu yer alış veriş merkezlerinin ve yüksek gökdelenlerin bol bulunduğu bir yerdir. Bu da iş durumunun oldukça fazla olduğunu gösterir. Şirketler sürekli bir yerden paket alırlar ya da paket gönderirler. Genelde bu işlemler için kargo şirketlerini tercih ederler ancak son zamanlarda trafiğin çekilmez bir hal alması onların da Şişli kuryeye yönelmesini sağlamıştır. Moto kurye ekipleri hızlı hareket ettikleri için teslimatı beklenenden daha kısa sürede gerçekleştirerek verilen görevleri yerine getirmiş olurlar. Şişli ilçesinde devam eden çalışmalar yol durumunu olumsuz yönde etkilemektedirler.

Şişli İlçesi’nin Tarihi

Şişli, İstanbul’un en kalabalık ilçelerindendir. Beşiktaş, Beyoğlu, Kağıthane, Mecidiyeköy gibi yerlere yakın olması onu adeta bir ulaşım ve iş merkezi haline getirmiştir. Nüfus bakımından son zamanda hızlı bir yükseliş gösteren ilçede devam eden yol ve metro çalışmaları trafiği zaman zaman durma noktasında getirmektedir. Kentsel dönüşüm faaliyetlerinin de fazla olması ilçede hızlı ulaşımı mümkün kılmamaktadır. Bu senepten ötürü iş merkezleri Şişli kurye firması ile koordineli çalışmaktadırla. Şişli hızlı kurye motorize ekipleri trafikte ilerleme konusunda usta oldukları için bu ve çevre ilçelere çok hızlı teslimatlar gerçekleştirebilmektedirler. Bu bakımdan ilçenin imkanları çok iyidir. Neredeyse İstanbul’un merkezi sayılan bu ilçede çevre ilçelere ulaşımı kolay kılacak alt yapılar hazırlanmaktadır ama bu biraz zaman alacaktır. Bu sebepten insanlar teslimatlarını şişli expres kurye ile gerçekleştirmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir