Şirintepe Kurye, istanbulmotokurye.com

Şirintepe Kurye Merkezimiz

Şirintepe kurye hizmeti başladı. İstanbul Avrupa yakasında bir mahalle adıdır. Posta kodu 34415 dir. İstanbul Moto Kurye firmasının bulunduğu mahalledir. Kağıthane belediyesine bağlıdır. Eskiden Sanayi Mahallesine bağlı iken sonradan Şirintepe diye ayrılmıştır. En büyük caddesi Gümüşhane Caddesi dir. Adındand a anlaşılacağı üzere Gümüşhane’liler çoğunlukta olduğu bir mahalledir. Daha sonra Sivas, Samsun, Bayburt, Siirt’liler gelmektedir. Daha sonraki büyük caddesi Zafer Caddesidir.

İstanbul Moto Kurye

İstanbul Moto Kurye firması Şirintepe kurye olarak bu mahalle içinde bulunmaktadır. Gümüşhane caddesinden aşağıya doğru inerken sağ tarafta kalan Açelya sokağı içindedir firmamız. Ayrıca bu sokaktan İETT otobüsleri geçmektedir. Ve Salı günü kurulan pazarda gene bu sokakta kurulmaktadır. Şirintepe bölgesine neden bu ismi verilmiş bilmiyorum ama hiçte tepe bir yer değildir. Alt kısmı keçi deresi diye bilinen Seyrantepe bölgesine çıkan yoldur. Batı tarafı Seyrantepe, doğu tarafında Gültepe ve Kağıthane bulunmaktadır. Üst tarafı Sanayi Mahallesi diye geçer.

Şirintepe kurye bölgesinde fazla iş yeri bulunmaktadır. Bir kaç cilacı, Mobilya imalat atölyesi bulunmaktadır. Üç tane cami bulunmaktadır. Sağlık ocağı da vardır. Şirintepe muhtarlığı otobüs son durağındadır.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir