Şirinevler Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/sirinevler-kurye.html

Şirinevler Kurye

Bahçelievler ilçesine bağlı olan semtimiz gayet büyük bir alana sahip ve ünlü bir semtimizdir. Bölge nin tarihi fazla eski olmasada son yıllarda çok büyük gelişme göstermiştir. Trafiğe kapalı büyük bir caddesi yürüyüş yolu olarak geçmektedir. İç taraflarında büyük firmalar ve şirketler mevcuttur. Lakin Metrobüsün gelipte E-5 daralmasından sonra her saat trafik olan bu bölge malesef çekilmez hale gelmiştir. Ve hala burada yıllardır bitmeyen çalışmalardan dolayı bu bölge insanları bıktırmıştır.

Şirinevler Kurye Hizmetlerimiz

Şirinevler küçük ama etkili bir alana sahiptir. Burada etkili olabilmek için güzel servislere ihtiya. vardı. İşte bu servislerimiz.

Şirinevler Motorlu Kurye, Şirinevler Arabalı Kurye, Şirinevler Acil Kurye, Şirinevler Vip Kurye, Şirinevler Uçak Kargo, Şirinevler Yaya Kurye, Şirinevler Kiralık Kurye, Şirinevler Özel Kurye, Şirinevler Hızlı Kurye, Şirinevler Turizm Kurye, Şirinevler Gece Kurye, Şirinevler Güniçi Kurye

Bundan sonra buradaki traiğin bir an önce düzelmesini diliyoruz. Çlışmaların biran önce bitmesini ve daha akıllıca yolların açılmasını bekliyoruz. Burada daki metrobüsün köprü yapılarak üst ten gitmesi daha uygun olabilir. Ama neden yapılmıyor anlamış değiliz.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir