Seyrantepe Kurye, İstanbulmotokurye.com

Kağıthane Seyrantepe Kurye Hizmeti

Seyrantepe Moto Kurye, Sanayi Mahallesi Kurye ile beraber ortaklaşa çalışmaktadır. Hangi Kurye elemanı müsaitse çağrılan yere gidip moto kurye işlerini kesintisiz bir biçimde yapmaktadır. Görevimiz bu bölgenin kurye ihtiyacını maksimum bir şekilde karşılamaktır.

Seyrantepe Kurye olarak tüm müşterilerimize ve yeni başlayacak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Seyrantepe bölgesi ve Oto Sanayi bölgesinde çıkan gönderileri en hızlı şekilde gideceği adrese teslim etmek bizim işimizdir. Ayrıca bu bölgelerde oluşacak Acil İlaç Kurye ihtiyacı doğduğu zaman bu ihtiyacı gidermek görevimizdir.

Seyrantepe motorlu kurye hizmeti

Çünkü İstanbul Moto Kurye  elemanlarının birkaçı burada oturduğu için kendi semtimizi ve mahallemizi muhtaçsız bırakmamak en önde görevlerimizdendir. Bizler çalışmalarımızı bu yönde sürdürüp, bu bölgeye Seyrantepe kurye olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Oluşacak acil işleriniz içinde bu bölgede her gece bir kuryemiz nöbetçi kalmaktadır.

Seyrantepe Kurye Nasıl Bir Yerleşim Yeridir?

Seyrantepe motorlu kurye iş potansiyeli olarak fazla ileri olmamakla beraber oto sanayi sitesine yakın olduğu için biraz hareketli olabilir. Bu bölgede oluşacak iş hacmi daha çok otomobil ve elektronik üzerinedir. Seyrantepe bölgesi normalde sessiz ve sakin bir bölge halindeyken, son gelişmelerden sonra hareketli hale gelmiştir. Galatasaray Spor Klübü futbol stadı buraya yapılmış ve semte büyük bir kazanç getirmiştir.

Seyrantepe acil moto kurye servisi

Seyrantepe acil kurye ile hatta şuanda yine aynı klübün futbol sahasından sonra basketbol sahası projesi de buraya yapılmak için proje aşamasındadır. Ayrıca İstanbul Metrosu bir çıkışı da Seyrantepe içinde yapılmıştır. Yine Şişli’de bulunan Şişli Etfal hastaneside büyük bir ihtimalle buraya taşınacağı için ve hastanenin yeri ve binası yapıldığı için bölge büyük ölçüde gelişmiş olacaktır. Birde Seyrantepe Polis Lojmanları sitesi bulunmaktadır. İstanbul’da çalışan birçok polis bu lojmanlarda kalmaktadır.

Seyrantepe motorlu Kurye Ticari Ve Tarihi Yapısı

Seyrantepe kurye ile denen bölge eskiden çöp koyulan bir landan ibaretti. Bu bölgenin çöpleri buraya konulurdu. Hatta Maslak yolu üzerinde çöp yolu diye durak bile vardı. Daha sonraları buraların gelişmesi ve çöp bölgesinin kaldırılmasından sonra bölge gelişmeye başlamıştır.  Seyrantepe motorlu kurye bölgesi, Sanayi Mahallesi ile komşudur.

Seyrantepe motorlu kurye fiyatları

Seyrantepe kurye bir tarafta Sanayi Mahallesi bir tarafta Tem otoyolu ve Galatasaray Spor Klübü stadı bulunmaktadır. Aşağı tarafı Kağıthane Cendere yoludur. Diğer tarafı ise Ayazağa ile komşudur. Ayazağa gelmeden önce Seyrantepe’de birde Oyak sitesi bulunmaktadır.

Seyrantepe kurye  ile ayrıca Seyrantepe’de İspar işmerkezi de bulunmaktadır. Tatlıses kebab ve Tatlıses Çiğköfte merkezide yine bu bölgemizdedir. Yine oto sanayi siteside bu bölgenin içindedir. Seyrantepe bölgesi son yılların en fazla değişen mahalledir.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir