Şehirlerarası Kurye, İstanbulmotokurye

Şehirler Arası Kurye

İstanbul Moto Kurye olarak, şehirler arası kurye hizmetimiz 2016 yılından itibaren başlamış bulunmaktadır. Türkiye’nin büyük şehirlerine kurye hizmeti makul fiyatlar ölçüsünde sizlere acil işlerinizde yardımcı olacaktır. İstanbul içinden gerekli olan ne varsa sizin için alıp istediğiniz şehre getiriyoruz. Acil ihtiyaç olan, malzeme, evrak, numune, yedek parça, mekanik parça, elektronik parça ve bununla beraber ne ihtiyaç duyduysanız bize haber verdikten sonra sizin için alıyoruz. Yada sizin anlaştığınız, sizin adres verdiğiniz işyerleri, mekan veya kişiden gidip alıyoruz. İstediğiniz şehre getiriyoruz. İstanbul’da acil bir işiniz mi çıktı? İstanbul’a gelme durumunuz yokmu hemen bizi arayın tüm problemlerinizi Allah’ın izniyle çözüyoruz. Siz rahat olun. Sizin taa atlayıpta buraya gelmenize gerek yok, biz sizin yerinize hallediyoruz.

Bu İşi Nasıl Yapıyoruz?

Şehirler arası kurye işini yakın şehirlere motorlu kurye elemanlarımızla yapıyoruz. Uzak şehirlere arabalı kurye hizmetimizle yapıyoruz. Veya otobüs firmalarına binerek sizin için getiriyoruz. Daha uzak şehirlere ise Uçak kargo ile yapıyoruz. Yani istediğiniz ürünü teslim alıp İstanbul’daki hava alanlarından birine gidip uçak kargo bölümünden sizin adınıza sizin bulunduğunuz şehre en yakın uçakla yolluyoruz. Sizde gidip ürününüzü teslim alıyorsunuz. Böylece gün içinde istediğiniz ürün elinizde olmuş oluyor. Ayrıca isterseniz o şehirdeki çalıştığımız kurye firmaları ile de hava alanındaki evraklarınızı yine alıp adresinize kadarda teslim edebiliyoruz.

Genel Fiyatlar

Şehirler arası kurye fiyatlarımız şehir şehir değişmektedir. Motorlu Kurye Şehirler Arası Fiyatlarımız, İstanbul Ankara Kurye  : 700 tl, İstanbul  Bursa Kurye : 480 tl, İstanbul İzmit Kurye : 280 tl, İstanbul Sakarya Kurye : 480 tl, İstanbul Tekirdağ Kurye : 450 tl, İstanbul Balıkesir Kurye : 700 tl, İstanbul Düzce Kurye  : 550 tl, İstanbul Adana Kurye :  1.100 tl, İstanbul Edirne Kurye : 530 tl ,İstanbul Antalya Kurye,1000 tl

Diğer şehirler için lütfen telefondan fiyat bilgisi alınız. Uçak kargo fiyat listemiz daha farklıdır. Daha uygundur. Lütfen çağrı merkezimizi arayınız.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir