Sarıyer Kurye-İstanbul moto kurye-kurye, https://istanbulmotokurye.com/sariyer-kurye.html

Sarıyer Börekçisi İlçesi

İstanbul Moto Kurye Sarıyer ve çevre ilçe, mahalle, semtacaktır. Bu yüzden merkez olan bölgemizdir. En çok hizmet sunduğumuz ve en yoğun olduğumuz yerlerdendir. Hiç bir zaman okumaktan ve işten çekinmedik. Buralardan aldığımız tüm gönderileride zaman kaybı olmadan yerlerine teslim ettik. Çünkü buralar bizim mekanımız sayılan yerlerdir. Sizde hiç çekinmeden bölgedaşınız ve semttaşınız olan bizde bu firma ile birlikte bizimle beraber çok seviniriz.

Sarıyer Bölgesi Nerededir?

Sarıyer bölgesi inşallah Maslaj, Tarabya, Hacıosman hattındaki artık artık sıkıntılı ve çekilmez trafik sorunu olmaktan çıkacak. Çünkü artık Sarıyer Kurye var. İstanbul’un umuzun tarihi ile tarihi ile günümüze ışık tutan güzide, en doğal, yeşillikler içindeki ve eski ilçelerimizden biri olan Sarıyer İlçesinde Moto kurye servislerimiz gün boyu devam etmeye başladı. Sarıyer 2014 yılı itibari ile, artık birkaç, bölge, semt ve mahallelerin (Maslak, Ayazağa, Huzur Mahallesi gibi) Sarıyer ilçesine bağlanmasıyla Sarıyer İlçesi dahada büyüdü, bir okadarda daha fazla kalabalıklaştı.

Sarıyer, Ayazağa, Maslak Üçgeni

Son belediye seçimlerinden sonra malesef istemediğimiz halde Şişli ilçesine bağlı Ayazağa Mahallesi’nde oluyor, Kâğıthane Seyrantepeye bağlı Huzur Mahallesi, Şişli belediyesine bağlı olan ve hatta şimdiye kadar hiç alakası olmadığı halde, 2014’e göre yıkadıktan sonra Sarıyer ilçesi belediye sınırlarına eklenerek dahil edildi. Eskilerin hepsi siyasi iktidar oyunlarının geçmişi. Hepsi siyasi ve yönetim oyunlarıdır. 

Sarıyer ilçesi artık bundan sonra İstanbul’ un en büyük ve en yüksek binalarının, plazaların, Alışveriş merkezlerinin, otellerin, rezidansların dahada çok olduğu gerçektende gelişmiş, büyümüş  büyük bir ilçe haline gelmiştir. Hakikaten oluşan bu durumdan sonra dolaysıyla bu bölgede oluşmaya başlayan iş hacmi söylemek gerekirse yüzde yirmi kadar artmış ve İstanbul’ un en gözde yerleşm, ticaret alanına sahip ve aranılan ilçesi olarak merkez  haline gelmiştir. Bölgede oluşan yoğun trafik özellikle akşam saatleri ila sabah iş saatleri oluşan, artan trafikten dolayı arabalarla olan bu işler malesef artık motosikletlerle moto kuryelerle yapılma ihtiyacı mecburen doğrurmuştur.

Bu Bölgenin İstanbul’ daki Önemi Ve Yeri

İstanbul Moto Kurye olarak Bizde Sarıyer Kurye, Sarıyer bölgesine çok büyük miktarda yatırım yaparak yeni bir kurye üssü gibi bir üst kurarak Sarıyer de kurye ofisi açmış bulunmaktayız. Kuryelerimizin bekleme yeri dinlenme, çay içme merkezi olarak bu bölgeyi seçmiş bulunmaktayız. Günün her saatinde çeşitli aralıklarla Sarıyerin çeşitli ve en yoğun bölgelerinden topladığımız gönderi ve kargoları görevli kuryelerimize teslim ederek yerlerine ve adreslerine ulaştırmak için çaba göstermekteyiz.

Diğer bölgelerden aldıkları evrak ve gönderileride buradaki kuryelerimize teslim edilip buradaki kuryelerimizde bu işleri Sarıyer bölgesine teslim etmektedirler.Buradaki kuryelerimizi Sarıyer Bölgesine koğuşlandırarak her dakika hazır kuryelerimizle buranın yükünü hafifletip  kaldırmaya çalışmaktayız. Sarıyer Kurye bu bölgede daha büyük çalışma içine girerek en büyük yükleri ve sıkıntıları gideren firmaların en başında hatta tek başında ilk sırada gelmektedir.

Sarıyer Kurye Çalışma Alan Ve Prensipleri

Sarıyer Kurye tutarak Maslak mahallesi Kurye, Ayazağa mahallesi Kureye, Poligon mahallesi Kurye, Ferahevler mahallesi Kurye, Bağlar Kurye, ReşitpaşaKurye, Yeniköy Kurye, İstinye Kurye, Tarabya Kurye, Hacı Osman Kurye, Sarıdere Kurye yoğun çalışma başlatıldı. Ayrıca, Zekeriyaköy Kurye, Uskumruköy Kurye, Maden Kurye, Kilyos Kurye, Rumeli Kavağı Kurye, Rumeli Feneri Kurye, Garipçe Kurye, Bahçeköy Kurye gibi yan kuruluşlarla daha fazla kurulabilir.

Tüm Sarıyer ilçesine ve içinde kurye ihtiyacı olan firmalara hayırlı ve gözünüz aydın olsun. Artk bizler sizin hizmetinizdeyiz.

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir