Sarıyer Kurye-İstanbul moto kurye-kurye, https://istanbulmotokurye.com/sariyer-kurye.html

Tarihi Sarıyer Börekçisi İlçesi

İstanbul Moto Kurye Sarıyer ve çevre ilçe, mahalle, semt alanları için hizmet vermektedir. Özellikle çalıştığımız bu bölgeler merkezimize de yakın olan bölgelerdir. En çok hizmet sunduğumuz ve en yoğun olduğumuz yerlerdendir. Hiç bir zaman çalışmaktan ve işten çekinmedik. Buralardan aldığımız tüm gönderileride zaman kaybı olmadan yerlerine teslim ettik. Çünkü buralar bizim mekanımız sayılan yerlerdir. Sizde hiç çekinmeden bölgedaşınız ve semttaşınız olan bizim bu firma ile çalışırsanız bizlerde çok seviniriz.

Firmamız olan İstanbul Moto Kurye kendi bünyesinde olmak üzere kurulmuş olan Sarıyer Kurye alt firmamız ile  İstanbul’ un en eski ve en güzelİlçelerinden biri olan İstanbul boğazının batı sahil kısımında Sarıyer ilçeleri ila bölgesine moto kurye, uçakkargo kurye, ilaç kurye hizmetimiz hızlı bir biçimde başlamış bulunmaktadır. Sarıyer Kurye firması İstanbul için ve tüm Sarıyer’lilere hayırlı olsun.

Sarıyer Bölgesi Nerededir?

Maslaj, Tarabya, Hacıosman hattındaki Sarıyer bölgesi inşallah artık artık sıkıntılı ve çekilmez  trafik sorunu  olmaktan çıkacak. Çünkü artık Sarıyer Kurye var. İstanbul’ umuzun tarihi ile geçmişi ile günümüze ışık tutan  güzide, en doğal, yeşillikler içindeki ve en eski ilçelerimizden biri olan Sarıyer İlçesindeki Moto kurye servislerimiz gün boyu devam ederek başlamış bulunmaktadır.   Son yıllarda 2014 yılı itibari ile, artık birkaç, bölge, semt ve mahallelerin ( Maslak, Ayazağa, Huzur Mahallesi gibi ) Sarıyer ilçesine bağlanmasıyla Sarıyer İlçesi dahada büyümüş fakat bir okadarda malesef dahada sık, kalabalık ve sokak ve caddelerde  trafik yoğunluğuna dahada fazla sahip bir ilçe haline gelmiş dahada kalabalık olmuştur. Son belediye seçimlerinden sonra malesef istemediğimiz halde Şişli ilçesine bağlı Ayazağa Mahallesi başta olmak üzere, Kağıthane Seyrantepeye bağlı Huzur Mahallesi, ve yine hiç alakası olmadığı halde malesef Şişli belediyesine bağlı olan Maslak Mahallesi de 2014 yıkından itibaren Sarıyer ilçesi belediye sınırlarına eklenerek dahil olmuştur. Aslında bunların hepsi siyasi iktidar oyunlarının başında gelmektedir. Hepsi siyasi ve yönetim oyunlarıdır.. Bunun neticesi sonucu oluşan karmaşa ve bu nedenden dolayı zaten kalabalık bir yapıya sahip ve yoğun olan nufusunun bu bölge için söylenmek gerekirse neredeyse iki katına yada iki katına yakın bir seviyeye çıkarak dahada kalabalık ve yoğun hale geldiği gerçekten aşikardır.

Sarıyer, Ayazağa, Maslak Üçgeni

Sarıyer ilçesi artık bundan sonra İstanbul’ un en büyük ve en yüksek binalarının, plazaların, Alışveriş merkezlerinin, otellerin, rezidansların dahada çok olduğu gerçektende gelişmiş, büyümüş  büyük bir ilçe haline gelmiştir. Hakikaten oluşan bu durumdan sonra dolaysıyla bu bölgede oluşmaya başlayan iş hacmi söylemek gerekirse yüzde yirmi kadar artmış ve İstanbul’ un en gözde yerleşm, ticaret alanına sahip ve aranılan ilçesi olarak merkez  haline gelmiştir. Daha çok özellikle buralarda varlık gösteren daha büyük bankalar gibi, kurumsal firmalar yeni kuracakları ofis ve merkezlerini değiştirerek bu bölgeye taşımışlardır. Çünkü bu bölge İstanbul içindeki çoğo merkez semte yakın sayılmaktadır. Buradan tüm çevre ilçelere kısa sürede ulaşılmaktadır. Fakat bunun köt tarafıda yoğunluktan dolaysı gerçekten özellikle akşam saatleri  zaten yoğun olan trafik dahada yoğunlaşmış ve bölgeyi etkisi altına almıştır. Bu sebebden ötürü Bölgedeki ticaret ve iş hacmi bu bölgede oluşan, kargo, evrak işleri, dağıtım işleri, gönderi durumlarını dahada fazla artmıştır. Bölgede oluşan yoğun trafik özellikle akşam saatleri ila sabah iş saatleri oluşan, artan trafikten dolayı arabalarla olan bu işler malesef artık motosikletlerle moto kuryelerle yapılma ihtiyacı mecburen doğrurmuştur.

Bu Bölgenin İstanbul’ daki Önemi Ve Yeri

İstanbul Moto Kurye olarak Bizde Sarıyer Kurye, Sarıyer bölgesine çok büyük miktarda yatırım yaparak yeni bir kurye üssü gibi bir üst kurarak Sarıyer de kurye ofisi açmış bulunmaktayız. Kuryelerimizin bekleme yeri dinlenme, çay içme merkezi olarak bu bölgeyi seçmiş bulunmaktayız. Günün her saatinde çeşitli aralıklarla Sarıyerin çeşitli ve en yoğun bölgelerinden topladığımız gönderi ve kargoları görevli kuryelerimize teslim ederek yerlerine ve adreslerine ulaştırmak için çaba göstermekteyiz. Diğr bölgelerden aldıkları evrak ve gönderileride buradaki kuryelerimize teslim edilip buradaki kuryelerimizde bu işleri Sarıyer bölgesine teslim etmektedirler.Buradaki kuryelerimizi Sarıyer Bölgesine koğuşlandırarak her dakika hazır kuryelerimizle buranın yükünü hafifletip  kaldırmaya çalışmaktayız. Sarıyer Kurye bu bölgede daha büyük çalışma içine girerek en büyük yükleri ve sıkıntıları gideren firmaların en başında hatta tek başında ilk sırada gelmektedir.

Sarıyer Kurye Çalışma Alan Ve Prensipleri

Sarıyer Kurye özellikle Maslak mahallesi Kurye,  Ayazağa mahallesi Kureye, Poligon mahallesi Kurye, Ferahevler mahallesi Kurye, Bağlar Kurye, ReşitpaşaKurye, Yeniköy Kurye, İstinye Kurye, Tarabya Kurye, Hacı Osman Kurye, Çayırbaşı Kurye, Büyükdere Kurye ve Sarıyer merkez Kurye olmak üzere bu semtlerde yoğun çalışma başlatmıştır. Ayrıca, Zekeriyaköy Kurye, Uskumruköy Kurye, Maden Kurye, Kilyos Kurye, Rumeli Kavağı Kurye, Rumeli Feneri Kurye, Garipçe Kurye, Bahçeköy Kurye gibi yan kuruluşlarla fazla gisilmeyen bölgelerede kurye hizmeti vermektedir.

Tüm Sarıyer ilçesine ve içinde kurye ihtiyacı  bulunan firmalara hayırlı ve gözünüz aydın olsun. Artk bizler sizin hizmetinizdeyiz.

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın