Sanayi Mahallesi Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/sanayi-mahallesi-kurye.html

Sanayi Mahallesi Kurye Yeni İsmi Sultan Selim Oldu

Sanayi Mahallesi Kurye, İstanbul Levent, Seyrantepe, Çeliktepe, Gültepe, Yahya Kemal, Şirintepe, Yeşilce Mahallesi, Kağıthane ve Cendere bölgesi için kurulan bir kurye bölge firmasıdır. Bölgede bulunun büyük çaplı firmalar buradan taşınsa da genede eski günlerini aratmaktadır.

Sanayi mahallesi kurye ile son yıllarda yapılaşmaya gitmiş ve büyük firmalar buralardan taşınmıştır. Fakat genede kurye alışverişi olan bölge yoğun nüfusu sayesinde moto kurye işleri veren bir semtimiz. Bölgedeki çalışmalarımız devam etmekte olup,

 

Sanayi Mahallesi Kurye hizmetleri

İstanbul Moto Kurye nin merkezide bu bölgede bulunmaktadır. Ana merkez binamız Sanayi Mahallesinde Şirintepe kurye bölgesinde bulunmaktadır. Dolaysıyla bu bölgelerde oluşan kurye trafiğinin yüzde doksanını biz tarafından karşılanmaktadır.

Sanayi Mahallesi Kurye Nerede Bulunmaktadır?

İstanbul Sanayi mahallesi kurye, Kağıthane İlçesine bağlıdır. Kağıthane’nin en kalabalık mahallelerinden biridir. Bundan dolayı daha eski zamanlarda Sanayi Mahallesi bir mahalleden oluşmakta iken daha sonra birçok mahalleye ayrılmıştır. Sanayi Mahallesi, Yeşilce Mahallesi.

 

Sanayi Mahallesi Kurye çalışmaları

Şirintepe mahallesi kurye gibi mahallelere bölünmüştür. 2015 yılı itibarı ile de Sanayi Mahallesi nin adı Sultan Selim Mahallesi olarak değiştirilmiştir. Sanayi Mahallesi, 4.Levent, Seyrantepe, Çeliktepe, Cendere yolu arasında kalan bir bölgeyi kapsamaktadır.

Sanayi Mahallesi Kurye Sanayi Mahallesi Bölgesinin Yapısı

Sanayi mahallesi kurye önceden birçok fabrika ve iş alanlarını barındıran bir bölge idi. İstanbul’daki Avrupa yakasındaki araba tamir bölgesi olarak bilinir. Daha sonra oto sanayi Maslak Bölgesine yapılınca buranın adı biraz daha azalsa da halen varlığını devam etmektedir. Barboros Caddesi, Çelik Caddesi, Fatih Caddesi, Atatürk Caddesi gibi bölgelerde hala otomotiv sektöründe iş yerleri, tamirhaneler mevcuttur.

Sanayi Mahallesi Kurye bölgesi misyonu

Şirintepe kurye bu bölgelerde fabrikalar gitmesine rağmen büyük firmalarda buralara merkez ve ofis olarak taşınmışlardır. Sultan selim kurye hizmeti. Mavi Jeans merkezi buradır, Gold Bilgisayarın bir bayisi buradadır. Mhp İl teşkilatı buradadır. Gene yeni Media Mark şubesi açılmıştır. Valıfbank merkezi buradadır. Oto sanayi sitesi kurye buradadır. Birçok daha büyük firmanın yeri ve şubesi buralar olmuştur.

 

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir