Sanayi Mahallesi Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/sanayi-mahallesi-kurye.html

Yeni İsmi Sultan Selim Oldu

Sanayi Mahallesi Kurye, İstanbul Levent, Seyrantepe, Çeliktepe, Gültepe, Yahya Kemal, Şirintepe, Yeşilce Mahallesi, Kağıthane ve Cendere bölgesi için kurulan bir kurye bölge firmasıdır. Bölgede bulunun büyük çaplı firmalar buradan taşınsada genede eski günlerini aratmaktadır. Sanayi Mahallesi son yıllarda yapılaşmaya gitmiş ve büyük firmalar buralardan taşınmıştır. Fakat genede kurye alışverişi olan bölge yoğun nfüsu sayesinde Moto Kurye işleri veren bir semtimizdir. Bölgedeki çalışmalarımız devam etmekte olup, İstanbul Moto Kurye nin merkezide bu bölgede bulunmaktadır. Ana merkez binamız Sanayi Mahallesinde Şirintepe bölgesinde bulunmaktadır. Dolaysıyla bu bölgelerde oluşan kurye trafiğinin yüzde doksanını biz tarafından karşılanmaktadır.

Sanayi Mahallesi Nerde Bulunmaktadır?

İstanbul Sanayi Mahallesi, Kağıthane İlçesine bağlıdır. Kağıthane’nin en kalabalık mahallelerinden biridir. Bundan dolayı daha eski zamanlarda Sanayi Mahallesi bir mahalleden oluşmakta iken daha sonra birçok mahalleye ayrılmıştır. Sanayi Mahallesi, Yeşilce Mahallesi, Şirintepe Mahallesi gibi mahallelere bölünmüştür. 2015 yılı itibariylede Sanayi Mahallesi nin adı Sultan Selim Mahallesi olarak değiştirilmiştir. Sanayi Mahallesi, 4.Levent, Seyrantepe, Çeliktepe, Cendere Yolu arasında kalan bir bölgeyi kapsamaktadır.

Sanayi Mahallesi Bölgesinin Yapısı

Sanayi Mahallesi önceden birçok favrika ve iş alanlarını barındıran bir bölge idi. İstanbulda’ ki Avrupa yakasındaki araba tamir bölgesi olarak bilinirid. Daha sonra oto sanayi Maslak Bölgesine yapılınca buranın adı biraz daha azalsada halen varlığını devam etmektedir. Barboras Caddesi, Çelik Caddesi, Fatih Caddesi, Atatürk Caddesi gibi bölgelerde hala otomotiv sektöründe işyerleri, tamirhaneler mevcuttur. Bu bölgelerde fabrikalar gitmesine rağmen büyük firmalarda buralara merkez ve ofis olarak taşınmışlardır. Mavi Jeans merkezi buradır, Gold Bilgisayarın bir bayisi buradadır. Mhp İl teşkilatı buradadır. Gene yeni Media Mark şubesi açılmıştır. Valıfbank merkezi buradadır. Oto sanayi sitesi buradadır. Birçok daha büyük firmanın yeri ve şubesi buralar olmuştur.

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın