Sakarya Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/sakarya-kurye.html ‎

Sakarya Şehri Bir Başka Güzel

İstanbul Moto Kurye olarak  Sakarya Kurye yani Adapazarı Kurye servisimiz başlamıştır. Adapazarı Kurye ile daha hızlı ve güvenli teslimat.

Sakarya, Marmara Bölgesinde bulunan güzel bir şehrimizdir. Diğer adı Adapazarı olan, Sakarya yeşilliği, ormanlıkları ve yakın zamanda fındık ağaçları ile bilinir. Adapazarı yani Sakarya Türkiyenin büyük şehirlerden biridir. Adapazarı’ nın nüfusu yaklaşık bir milyona dayanmıştır. Son depremden sonra hızla gelişen şehir, büyük büyüme kaydetmiştir. Sakarya mızın tam onaltı tane ilçesi bulunmaktadır. Sakarya’ nın en meşhur ilçelerinden biride karasu dur. Karasu deniz kenarı olduğu için genelde tatil yapmak isteyen ve kafa dinlemek isteyenler buraya gelirler. Karasu da birde Sakarya Nehri vardır. Sakarya, Düzce, İzmit, Bursa ve Karadeniz ile çevrilidir. Son zamanlarda dikilen fındık ağaçları ile Fındık üretiminde önemli yerlere gelmiştir. Bikaç ilçesinde fındık üretilir. Sakarya nin nufusu birmilyonu aşmıştır. Sakarya spoer bir zamanlar Türkiye birinci liginde mücadele etmiş bir klübümüzdür.

Sakarya nın ilçeleri şunlardır, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı dır. Sakarya nın en büyük ilçesi Adapazarı ve Serdivandır.

İstanbul Moto Kurye Olarak Sakarya da Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Adapazarı Kurye, Akyazı Kurye , Arifiye Kurye, Geyve Kurye, Hendek Kurye, Karasu Kurye,Pamukova Kurye, Sapanca Kurye, Serdivan Kurye dir.

Sakarya Kurye ile bizler  İstanbul’dan  günde iki defa Sakarya’ ya Kurye hizmeti vermekteyiz.. Hergün yaklaşık en az iki  defa Sakarya’ ya kurye servisimiz bulunmakta olup, hergün iki kuryemiz Sakarya İstanbul arasında servis yapmaktadır. Bir kuryemiz Sakaryaya doğru giderken gönderilerinizi taşımak için giderken, diğer kuryemizde Sakarya dan İstanbul’a doğru oradan İstanbul’a gelen işlerinizi getirmektedir. Sakarya daki evrakları ve işlerinizi toplayıp İstanbula dağıtan kuryelerimiz tekrardan İstanbul daki evrakları ve gönderileri toplayıp Sakarya ya teslim etmektedir.

Sakarya Moto Kurye bir İstanbul Moto Kurye İştirakidir.
İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir