Sakarya kurye  servisimiz başlamıştır bizimle daha hızlı ve güvenli teslimat. Adapazarı İstanbul kurye servisi ile iki saatte adrese teslimat sağlanır.

Sakarya ilçeleri şunlardır, Adapazarı, Akyazı, Arifiye, Erenler, Ferizli, Geyve, Hendek, Karapürçek, Karasu, Kaynarca, Kocaali, Pamukova, Sapanca, Serdivan, Söğütlü, Taraklı dır. Sakarya nın en büyük ilçesi Adapazarı ve Serdivan. Sakarya ile bizler İstanbul’dan günde iki defa Sakarya iline gidip gelerek güzel bir  motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.. 

Her gün yaklaşık en az iki  defa Sakarya’ ya kurye servisimiz bulunmakta olup, her gün iki kurye Sakarya İstanbul arasında servis yapmaktadır. İstanbul ile bu şehir arasında en tecrübeli ve ne güvenli hizmeti ancak bizden alabilirsiniz. 

Bir kurye Sakarya doğru giderken gönderileri taşımak için giderken, diğer kurye Sakarya dan İstanbul’a doğru oradan İstanbul’a gelen işlerinizi getirmektedir. Sakarya kurye işlerinizi toplayıp İstanbul dağıtan tekrardan İstanbul evrakları ve gönderileri toplayıp Sakarya ya teslim etmektedir.

Sakarya kurye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.istanbulmotokurye.com/kurye-fiyatlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.