Rami Kurye, İstanbu Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/rami-kurye.html

Rami Kurye Hizmet Bölgemiz

Rami moto kurye ile değerli takipçilerimiz, sizlere bugün bir hizmetimizi daha sunmaktan dolayı kendimizi sevinçli hissediyoruz. Bizler Rami bölgesinde hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Son yıllarda artan kurye popülasyonu nedeni ile sektörde çok büyük bir rekabet oluşmaya başlamıştı.

Rami kurye olarak özellikle internetin hayatımıza girmesi ile beraber, internet müşterileri daha fazla önem kazanıyor. İnsanlar ellerinde kartvizit te olsa, yada numara kayıtlı da olsa akıllarına gelmeyebiliyor. Bu yüzden internetten hemen google dan aratma yapıp, en yakın yada en başta çıkan firmaları arayarak iş veriyorlar. İşte bu zaman maalesef internet çağı.

 

Rami motorlu kurye hizmetleri

Rami motorlu kurye hizmeti İnsanlar tam karşı binalarındaki firmada olsa hemen nete bakıyorlar. Bu durumda internet sitelerinin önemini daha da ön plana çıkarıyor. İşte bu yüzden kurye piyasası müthiş derecede rekabet oluyor. Herkes bir şeyler yapıyor. Kimisi resmi kimisi gayri resmi yönden öne çıkmak için çalışma yapıyorlar.

Rami acil kurye ile işte bu düzlemde bizlerde yıllardır yaklaşık 25 aşkın yıl içerisinde bu işin içinde olduğumuzdan bizlerde çalışma yapıyoruz. İnternet sitelerimize işte burada olduğu gibi makale yazıyoruz. Uğraşıyoruz ve çalışıyoruz. Bu bağlamda bizlerde hizmet verdiğimiz bölgeleri tanıtma amacı ile sizlerin karşısına geçmiş bulunmaktayız.

Rami Motorlu Kurye Hizmeti

Rami kurye olarak semtimiz, Eyüp ilçesine bağlı bir semtimiz. Edirnekapı, Topçular, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa bölgesi içinde kalan bir yerdir. Rami semtimiz içinde bulunan en önemli yerlerden biri, Rami Toptancılar Kuru Gıda Sitesidir. Daha Bayrampaşa bölgesindeki Mega Center açılmadan evvel burası var olan bir yerdi. Bakkallar ve marketler buralara gelip toptan alışveriş yaparlardı.

Rami hızlı kurye ama maalesef son yıllarda burası iş yönünden azalmaya ve bitme noktasına gelmiştir. Çünkü artık herkes müşterinin ayağına kadar gittiği için buralara gelmez oldular. Yıllardır insanların parakende müşterilerinin yüzüne bakmayan küçük işletmeler, artık bunlarla geçinmeye başladı. Zaten ufak esnafların hepsi kapattı, geriye güçlüler ayakta kaldı. Onlarda pastayı yiyorlar.

Rami acil motorlu kurye fiyatları

Rami moto kurye ile zaten bu düzenin amacı küçük esnaf ve işletmelerle uğraşmak istemiyorlar. Büyükler kalsın gerisi ölsün mantığı ile, adamların arkası da sağlamsa onlar zengin oldukça diğerleri batıyor. Çünkü destek onlara geliyor. Bir zengin çıkıyorsa yüz fakir batıyor maalesef. Bizde bu düzen içinde moto kurye faaliyeti sürdürmeye çalışıyoruz işte.

 

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir