Rami Kurye, İstanbu Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/rami-kurye.html

Rami Kurye Bölgemiz

Değerli takipçilerimiz, sizlere bugün bir hizmetimizi daha sunmaktan dolayı kendimizi sevinçli hissediyoruz. Bizler Rami bölgesinde hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Son yıllarda artan kurye popülasyonu nedeni ile sektörde çok büyük bir rekabet oluşmaya başlamıştı. Özellikle internetin hayatımıza girmesi ile beraber, internet müşterileri daha fazla önem kazanıyor. İnsanlar ellerinde kartvizit te olsa, yada numara kayıtlıda olsa akıllarına gelmeyebiliyor. Bu yüzden internetten hemen google dan aratma yapıp, en yakın yada en başta çıkan firmaları arayarak iş veriyorlar. İşte bu zaman malesef internet çağı. İnsanlar tam karşı binalarındaki firmada olsa hemen nete bakıyorlar. Bu durumda internet sitelerinin önemini daha da ön plana çıkarıyor. İşte bu yüzden kurye piyasası müthiş derecede rekabet oluyor. Herkes bir şeyler yapıyor. Kimisi resmi kimisi gayri resmi yönden öne çıkmak için çalışma yapıyorlar.

İşte bu düzlemde bizlerde yıllardır yaklaşık 25 aşkın yıl içersinde bu işin içinde olduğumuzdan bizlerde çalışma yapıyoruz. İnternet sitelerimize işte burda olduğu gibi makale yazıyoruz. Uğraşıyoruz ve çalışıyoruz. Bu bağlamda bzilerde hizmet verdiğimiz bölgeleri tanıtma amacı ile sizlerin karşısına geçmiş bulunmaktayız.

Rami Motorlu Kurye Hizmeti

Rami semtimiz, Eyüp ilçesine bağlı bir semtimizdir. Edirnekapı, Topçular, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa bölgesi içinde kalan bir yerdir. Rami semtimiz içinde bulunan en önemli yerleden biri, Rami Totancılar Kuru Gıda Sitesidir. Daha Bayrampaşa bölgesindeki Mega Center açılmadan evvel burası var olan bir yerdi. Bakkallar ve marketler buralara gelip toptan alışveriş yaparlardı. Ama malesef son yıllarda burası iş yönünden azalmaya ve bitme noktasına gelmiştir. Çünkü artık herkes müşterinin ayağına kadar gittiği için buralara gelmez oldular. Yıllardır insanların parekende müşterilerinin yüüne bakmayan küçük işletmeler, artık bunlarla geçinmeye başladı. Zaten ufak esnafların hepsi kapattı, geriye güçlüler ayakta kaldı. Onlarda pastayı yiyorlar.

Zaten bu düzenin amacı küçük esnaf ve işletmelerle uğraşmak istemiyorlar. Büyükler kalsın gerisi ölsün manyığı ile, adamların arkasıda sağlamsa onlar zengin oldukça diğerleri batıyor. Çünkü destek nlara geliyor. Bir zendin çıkıyorsa yüz fakir batıyor malesef. Bizde bu düzen içinde moto kurye faaliyeti sürdürmeye çalışıyoruz işte.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir