Paşabahçe Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Paşabahçe Kurye

Beykoz bölgesinde hizmet verdiğimiz gibi bundan sonraki günlerde Paşabahçe Kurye olarak burada hizmete başladık. Çalışmalarımız artık Paşabahçe için olacak ve burada düzenli bir sevis ağına sahip olmak istiyoruz. Sahip olduğumuz bu servis ağımızla tüm Beykoz ilçesindeki mahalle ve semtler arası bağlantılar kurarak daha güzel bir çalışma sağlamak istiyoruz. Bunun içinde ilk adım olarak tam ortada kalan Paşabahçe semtinden başlamış bulunmaktayız. Buradaki hizmetimiz tüm Beykoz bölgesindeki çalışmalarımızı etkileyecek derecede olacaktır.

Çünkü burası Beykoz bölgesinin tam orta sınırı olarak gözükmektedir. Bundan dolayı burada toplandığımız zaman, tüm köy ve semtlerine daha yakın ve daha eşit uzaklıkta ve mesafede olacağız. Bundan dolayı bir işimiz çıktığı zaman hemen zaman kaybetmeden neresi olursa olsun hemen 15 dk içinde oraya varacağız. Bunun önemi şudur, hem hızlı gitmekle müşteri memnuniyeti göstererek müşterilerimizi elimizde tutacağız, hemde daha düzenli ve daha disiplinli çalışmış olacağız. Buda bizi daha kurumsal bir çalışma ortamına doğru götürecektir.

Paşabahçe Kurye Hizmetimiz

Buradaki hizmetimizin devamlı ve aktif olması için samimi bir şekilde çalışma göstereceğiz. Gösterdiğimiz tüm çalışmalarımızı yalansız ve dolansız olarak göstereceğiz. Bu bölge böyle dürüst, samimi bir moto kurye firmasına çok ihtiyaç duyduğunu biliyorduk. Uzun zaman düşündükten sonra burayı açmaya karar verdik ve çok şükür açtık. Artık bütün ipler bizim elimizdedir. Ne ekersek bundan sonra onu biçeceğiz. Ektiğimizide inşallah ileriye doğru almaya toplamaya başlayacağız. Çünkü buralara çok büyük hizmetler için büyük yatırımlar yaptık.

Paşabahçe bölgesi, tabiki Beykoz ilçesi içinde kalan tanınmış bir semtlerden biridir. Burası ismini Paşabahçe cam dan mı aldı yoksa Paşabahçe cam buradanmı aldı kimbilir . Ama ikiside bu isimle ünlenmiştir. Hemen Beykoz bölgesine Çubuklu dan girer girmez ilk evler başlar ve güzel bir cami vardır. İşte burası Paşabahçe dir. Buradan sonra Beykoz merkezi gelmektedir. Öncesinde dediğimiz gibi Çubuklu bulunmaktadır. Hemen ön tarafı tabikide İstanbul boğazı Anadolu tarafı denizidir.

Buralar gezildiği zaman, insanın içine huzur vern bir havaya sahiptir. Çünkü hemen yanında deniz ve hemen üstündede ağaçlık bölge olduğundan tam Karadenizin havasını anımsatmaktadır. Çok güzel bir havası vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir