Ortaköy Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/ortakoy-motorlu-kurye.html

Ortaköy Kurye Hizmeti

Ortaköy Kurye ile bu semti Beşiktaş ilçesinin meşhur semtlerinden biridir. Tarihi ve eski bir semttir. Bölgede birçok tarihi yapılar, binalar ve kiliseler mevcuttur. Osmanlı dan kalma eserlerde mevcuttur. Daha önceden kalma eserlerde bulunmaktadır. Bölgenin en önemli eseri sahilde kalan Ortaköy Camidir. Bölgenin en büyük caddesi Dere boyu caddesi Ortaköy içlerine kadar devam etmektedir.

Ortaköy Kurye Bölgenin Komşuları

Ortaköy Kurye ile bölge sahil boğaz tarafına komşu olmakla beraber, sahilden önce Beşiktaş, Çırağan semtine, geçtikten sonra Bebek istikametine doğru Kuruçeşme bulunmaktadır. Üst tarafında Ulus semti daha üst kısmında ise Balmumcu semti ile komşudur. Bölgeye birçok yerden ulaşım vardır.

Ortaköy motorlu kurye servisi

Ortaköy motorlu kurye olarak buradan tüm sahil kısmından hem Beşiktaş tarafından hemde Bebek tarafından geliş olduğu gibi, hemde Etiler Ulus tarafından bölgeye inilir. Ayrıca Balmumcu içinden buraya iniş vardır. Hemde Palanga Caddesinden de iniş mevcuttur.

Ortaköy Motorlu Kurye Hizmetlerimiz

1- Ortaköy Motorlu Kurye, 2- Ortaköy Arabalı Kurye, 3- Ortaköy Acil Kurye, 4- Ortaköy Vip Kurye, 5- Ortaköy Uçak Kargo Kurye, 6- Ortaköy Yaya Kurye, 7- Ortaköy Kiralık Kurye, 8- Ortaköy Özel Kurye, 9- Ortaköy Hızlı Kurye, 10- Ortaköy Turizm Gezdirme Kurye, 11- Ortaköy Gece Kurye, 12 – Ortaköy Güniçi Kurye, 14- Ortaköy Şehirlerarası Kurye, 15- Ortaköy Şehiriçi Kurye hizmetleridir.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir