Ortaköy Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/ortakoy-motorlu-kurye.html

Ortaköy Kurye

Ortaköy semti Beşiktaş ilçesinin meşhur semtlerinden biridir. Tarihi ve eski bir semttir. Bölgede birçok tarihi yapılar, binalar ve kiliseler mevcuttur. Osmanlı dan kalma eserlerde mevcuttur. Daha önceden kalma eserlerde bulunmaktadır. Bölgenin en önemli eseri sahilde kalan Ortaköy Camiidir. Bölgenin en büyük caddesi Dereboyu caddesi Ortaköy içlerine kadar devam etmektedir.

Bölgenin Komşuları

Bölge sahil boığaz tarafına komşu olmakla beraber, sahilden önce Beşiktaş, Çırağan semtine, geçtikten sonra Bebek istikametine doğru Kuruçeşme bulunmaktadır. Üst tarafında Ulus semti daha üst kısmında ise Balmumcu semti ile komşudur. Bölgeye birçok yerden ulaşım vardır. Sahil kısmından hem Beşiktaş tarafından hemde Bebek tarfından geliş olduğu gibi, hemde Etiler Ulus tarfından bölgeye inilir. Ayrıca Balmumcu danda buraya iniş vardır. Hemde Planga Cadddesin dende iniş mevcuttur.

Ortaköy Motorlu Kurye Hizmetlerimiz

1- Ortaköy Motorlu Kurye, 2- Ortaköy Arabalı Kurye, 3- Ortaköy Acil Kurye, 4- Ortaköy Vip Kurye, 5- Ortaköy Uçak Kargo Kurye, 6- Ortaköy Yaya Kurye, 7- Ortaköy Kiralık Kurye, 8- Ortaköy Özel Kurye, 9- Ortaköy Hızlı Kurye, 10- Ortaköy Turizm Gezdirme Kurye, 11- Ortaköy Gece Kurye, 12 – Ortaköy Güniçi Kurye, 14- Ortaköy Şehirlerarası Kurye, 15- Ortaköy Şehiriçi Kurye hizmetleridir.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın