Motorlu Kurye,İstanbulmotokurye.com, https://istanbulmotokurye.com/motorlu-kurye.html

Çalışma Alanlarından En Önemlisi

Piyasada bir çok motorlu firması bu sektörde çalışma yapmaktadır. Bu çalışmalar duruma göre çeşitlilik göstermektedir. Çalıştığımız sektörde rekabet çok yüksek derecelere seviyelere kadar yükselmiştir. Herkes özellikle internet piyasasında birbirinin üstüne çıkmak için elinden geleni yapmaktadır. Bu sektörde firmalar çeşitli çalışmaları ikiye üçe bölmüşlerdir. Bazı firmalar bu sektörün bütün kısımlarını ve bölümlerini kullanırken, bazı firmalarda sadece bir kısım üzerinden yoğunlaşmışlardır. Bu piyasada Kurye firmaları üç bölümden hizmet vermektedirler. Birinci olarak Motorlu  Hizmeti, İkinci bölüm olarak Yaya  Hizmeti ve Üçüncü olarak ta Arabalı Hizmeti sunmaktadırlar. Bunlardan en önemlisi ve en yüksek derecede çalışma oranına sahip olan üçüncü kısım olanıdır. Fakat bizler yoğun trafikten dolayı yaya kurye ve hacimli ve ağır işlerinizden dolayı arabalı kurye hizmeti de vermekteyiz.

Motorlu Kurye Sınıf Ve Bölümlerimiz

Motorlu Kurye de kendi aralarında sınıflara ayrılmıştır. Bazıları acil olarak, bazıları, normal olarak, bazıları kiralık olarak faaliyet göstemektedir. Bazıları Vip olarak saatlik, yarım günlük ve günlük hizmet vermektedir. Bazıları sadece bir bölgede çaışmakta, bazıları sadece bir plazada görevlendirilmektedir. Özel işlerinizde ve dağıtımlarınızda da gene hizmet vermektedirler. Bazıları gece veya cumartesi pazar günleri nöbetçi kalmaktadır. Bazı firmalarda gece moto vale hizmeti sunmakta ve gece içmiş, sarhoş müşterileri kendi arabaları ile evlerine teslim etmektedirler. Belli bir ücret karşılığı yapılan bu işlerde iki kişi görevlendirilmektedirler.

Bazı kuryeler, pizza, fasfood sektöründe çalışmakta, bazı elemanlar, yemek, döner ve bilimum restruant işlerinde çalışmakta, bazıları su dağıtım işinde, bazıları kredi kartı ve banka kartı dağıtım işinde çalışmaktadırlar. Bazı kuryeler, diet yemek dağıtım sektöründe, bazı elemanlar çiçek dağıtımda, bazıları, getir kurye adı altında bilumum ürünleri evlere kadar getirmektedirler. Bazıları ise acil ilaç sektöründe görevlendirilmiştir.

Motorlu Kurye için burayı  her zaman takip ve https://www.motorkurye.org/motorlu-kurye ziyaret ediniz

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir