İstanbul Moto Kurye, Motor Kurye

Motorlu kurye ne demek, nasıl olunur?

Motorlu kurye ne demek, nasıl olunur? Kurye ne demek tabi ki adından da anlaşılacağı gibi gece hizmet veren kurye sistemi demektir. Normal kurye mesai saatleri içinde hizmet vermektedir. Kimisi saat akşam altı gibi, kimiside akşam yedi gibi en geç paydos ederler. Bu saatten sonra ise müşterilerin kurye ihtiyaçları olmaktadır.

Motorlu kurye  olmak. Gece çalışan firmalar bulunmaktadır. Bunların en başında ise, reklam firmaları, matbaa firmaları, film, dizi film, haber sektörü bulunmaktadır. Bu sektörler içinde faaliyet gösteren nice firmalar gece kurye çalışması olmadığından mağdur yaşıyorlardı. Biz Motorlu kurye olarak bunların farkında olarak bu hizmetini başlattık ve gece de hizmet vermeye başlamış olduk.

 

Motorlu kurye olmak için ne yapmalı?

Motorlu kurye olmak için ne yapmalı? Bu hizmeti almadan çnce müşteriler şoka uğramasın diye biraz ön bilgi verme ihtiyacı duyduk. Moto kurye özel hizmet alanına giren bir çalışma şeklidir. Gece çalışmak çok tehlikeli ve riskli olduğu için dikkat etmek gerekmektedir. Gece uykusunu bölerek hizmet eden nöbetçi kurye elamanları tabi ki bu fedakarlıklarına karşı gündüz fiyatları ile çalışacak değildir.

Motorlu kurye ile başta bunu bekliyorsanız lütfen bizi hiç aramayın. Peki gece hizmet almanın bedeli nedir? Gece hizmet almanın bedeli dikkat edin, liste fiyatımızın dört katıdır. Mesela Mecidiyeköy’ den Maslak giden bir paket gündüz 500 lira ise, gece 200 lira olmaktadır. Gece hizmeti çalışmaları her gece bir nöbetçi kurye kaldığı için ücretin çoğunu bu arkadaşımıza vermekteyiz.

 

Motorlu kurye ile ne taşınıyor?

Motorlu kurye ile ne taşınıyor? Bu hizmette hem Avrupa yakası hemde Anadolu yakası olarak iki tarafta da birer kurye vardır. Dolaysıyla tek kurye olduğu için aslında işler daha hızlı teslim olmaktadır. Kurye aslında express hizmetidir. Gece,gündüz çıkan işler gibi fazla iş çıkmadığından kurye aldığı işleri hemen alıp teslim etmeye  gider.

Motorlu kurye hizmeti ile bunun için teslimatlar acil teslim edilir. Fakat bunun birde ters yanı ise, aynı anda bir adres ten daha bir iş çıksa, ters geldiği için bu zamanda biraz geç kalma olabilir bunu da sizlere belirmek isteriz. Çünkü iki tarafa da aynı anda gidemeyiz çünkü.  Böyle bir aksaklık olursa şimdiden özür diliyoruz.

 

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul moto kurye servisi, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir