Motor Kurye, İstanbulmotokurye.com, https://istanbulmotokurye.com/motor-kurye.html

Motor Kurye Demirden Atlılar

Motor kurye evet eskiden atlar vardı.. Bir yerden bir yere gitmek için atlar kullanıldı. En hızlı bir biçimde en kısa zamanda ancak atlarla gidebilrisin bir yere. Hele hızlı ve kaliteli bir at seni yolda bırakmazdı. Tıpkı günümüzün son model motosikletleri gibi. Eskilerin en hızlı atları şimdikilerin en hızlı motosikletleri. Daha sonra biraz daha yaşlı atlar vardı nalları eskimiş ciğeri biraz daha eskimiş.

Bazı motorlarda öyle lastikleri bitmiş, zincirler paslanmış.. İşte onlarda orta halli motorlar. Tabiki de eşşeklerde vardı. Bunlar dahada yavaş giderdin. Ama daha fazla yük taşırdın. Tıpkı dişlileri büyük motosikletler gibi, güçlü torklu motosikletler. Birde develer var, evet hala var uzun yol, en zorlu şartlarda seni taşıyon yolda bırakmayan develer.

 

Motor kurye hizmetleri

Motor kurye hizmeti işte bazı motorlarda öyle her mevsimde yağmurda çamurda seni yolda koymayan motosikletler.. Evet bence aralarında fazla bir fark yok. Bunlarla motorlar arasında. Eskilerin atları, develeri, eşşekleri, günümüzün demirden atları.. Ve üstündeki sürücüleri. İki tarafta özgürlük ve sevda düşkünü kişiler. Keyiflerine düşkün özgürlük yolcuları..

Lütfen bizim değerimizi bilin. Bize yeteri kadar saygı gösterin ve bizlere azıcıkda olsa lütfen ama lütfen değer verin. Motorlu kurye için burayı  her zaman takip ve https://www.motorkurye.org/motorlu-kurye ziyaret ediniz. Yemeğinizden, ilacınıza, kredi kartınızdan, suyunuza, canınız çektiği her şeyi getiren motor kuryeler. 

 

Motor kurye Bir Sevda, Bir Özgürlük Destanı

Motor kurye ruhlarında fırtına kopan, bir yerde durmaktan sıkılan, daralan bu insancıklar işte şimdilerin motor kuryeleri. Hem çalışıyorla para kazanıyorlar. Hemde sevdikleri özledikleri motorlarından ayrılmıyorlar. Yollarda işini severek yapan elemanlar.

Motor kurye işte motorcular. Günümüzün kahramları bence. Niye derseniz birçok sıkıntıyı otomatikmen halleden bu kişilerdir. Herşeyi ayağınıza, evinize kadar getiren, sizin için yağmur, çamur her sektörde çalışan ve aldıkları para üç kuruş olan bu insanlar, ayrıca horlanan, küçük görünende bu insanlar. 

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir