Maslak Kurye-Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

MASLAK KURYE İLE BÜYÜYORUZ… 

Maslak, Türkiye ve İstanbul’ un en gelişmiş semtlerinden bir tanesi. Maslak Kurye de İstanbul İlinin Sarıyer ve  Maslak bölgesinin en önemli kurye servislerinden bir tanesi olma yolunda ilerlemektedir. Bütün Maslak bölgesini ve Maslak yakın semt ve mahalleleri çok iyi bilen yılların tecrübesinde moto kurye ve servis arkadaşlarımızla artık Maslakta’ yız ve sizinle beraberiz. Maslak trafiğinde özellikle işlerin ve trafğin sık olduğu saatlerde sizlerin tüm gönderi işlerinizi rahatlatmaya, kolaylaştırmaya ve hızlandırmaya geldik.

Maslak kurye, İstanbul’ un en hızlı gelişen ve çok büyük bir metropol haline gelen, Maslak semtinde özenle ve titizlikle hızlı çalışmalar başlatmıştır. Maslak Kurye olarak  İstanbul’ umuzun en gözde semtlerinden Maslak, bir plazalar semti haline gelmiştir. Hergeçen gün dahada büyüyüp gelişmekte olup, çok büyük bir yerleşim merkezi ve iş merkezi haline gelmiştir.

MASLAK KURYE NİN ÖNEMİ

Birçok yakın semte ya bu bölgeden Maslak Büyükdere Caddesinden geçip gidildiği için, yada insanlarımız işlerine gelip giderken, işlerinden evlerine yada gidecekleri mekanlarına dönerken ortada kalan Maslak semtini kullandığı için, bu güzide semtimiz İstanbul!un ve bu bölgenin en yoğun ve en çok kalabalık trafiğe sahip semtlerinden birkaçı haline gelmiştir.

Özellikle işe gidiş ve iş çıkışı saatleri dolaysıyla malesef servis ve taksicilerin, belediye otobüsleri ve minibüslerin sorumsuzca davranışlarından dolayı trafik büyük bir alanda yoğunlaşmaktadır. İstanbul’un iş gücünün çok büyük bir kısmını çoğunu Maslak bölgesi çekmektedir. Nufüsü az olmasına rağmen Maslak’ ta yoğun iş hacmi ve birçok plazaların bulunmasından dolayı hafta içi iş olduğu zaman bu bölgenin nüfüsü neredeyse binlerce fazla katı artmaktdır. 

MASLAK MOTO KURYE NE İÇİN KURULDU?

Bunun yanı sıra İstanbul’umuzun gözde semtlerinden olan Maslak semti, Siyasi olarak veya ekonomik olarak yada bazı anlaşmazlıklardan dolayı Şişli belediyesinden alınıp malesef Sarıyer belediyesi sınırları içine katılmıştır. Sarıyer belediyesine bağlanan Maslak ve Ayazağa ile Huzur Mahallesi ile trafiği birde Ayazağa’dan İstinye ve Sarıyer tarafına otobüs bağlanması güzel olsada trafiği artırmıştır. Birde Maslak tarafının Ayazağaya bakan tarafı komple askeriye halindedir. Bu bölgelerde bazı büyük inşaat firmaları devletinde yardımıyla askeriyeden toprak alıp on onbeş blokluk projeler yapmıştır. En önemli proje Ağaoğlu İnşaatın İstanbul 1453 projesidir.

Önceden Maslak bölgesini çok severdim. Çünkü Maslak bölgesi bizim yani kuryeler için iş potansiyeli bakımından çok yüksek hemde bize yakın bir yerdi. Malesef artık Maslak içinde bile çok trafik olmaktadır. Özellikle akşam saatleri servisçilerinde gelmesiyle Maslak trafiği artık çekilmez bir hal almıştır. Artık Maslak bölgesini fazla sevmiyorum, nedeni ise trafiktir. Aslında Maslak İstanbul’ un yükünü çeken semtlerden bitanesidir. Maslakta önceden kuryeler olarak oturacağımız yerler vardı, kuryelerin moto kuryelerin takılacağı mekanlar. Ama malesef artık onlarda yok.

BÖLGENİN  TRAFİĞİ NASILDIR?

İstanbul Moto Kurye bu gelişmelerin hepsine vakıf olarak Maslak bölgesindeki 20 yıllık tecrübesiyle bu bölgeye çok önem vermiş, bu bölgede en yüksek motivasyonla var gücüyle çalışmakta olup, çalışmalarını dahada arttırarak maxsimum duruma çıkarmıştır. İstanbul Moto Kurye Maslak bölgesine çok önem verdiği için bu Maslak, Sarıyer bölgelerdeki moto kurye ve eleman sayısında artışa giderek, işte bu bölgenin yükünü hafifletmeye azaltmaya çalışmaktadır. Saatlerce İstanbul trafiğinde kalan ve Sarıyer, Ayazağa, Maslak bölgesinide sıkışan işveren ve memur görevli müdür kardeşlerimizin herzaman yanında olup, var gücümüzle faaliyetlerini genişletmiştir. Bundan sonrada avar gücümüzle, dahada heyan ve şevkle bu bölgenin yükünü dahada hafifletmek için son sürat çalışacağımıza siz değerli işveren  ve müdür kardeşlerimize sımsıkı bir söz veriyoruz. Saygılar diliyoruz.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir