Maltepe Kurye, istanbulmotokurye.com

Maltepe Kurye Bölgeleri

Maltepe, İstanbul Anadolu yakasında bulunan güzide İlçelerimizden bitanesidir. İlçemiz genel olarak büyük bir ormana sahip olsada genede yerleşim merkez bayağı büyük bir alandadır. Bölge E-5 Karayolu üzerinden Küçükyalı semtimizden başlayarak sahile ve E-5 den Başıbüyük taarfına Oarmanlık bögesine kadar devam eder. Komşuları olarak Ankara atarfında ilersinde Cevizli, Kartal bölgesi, Üst taraftan ormalık bölgesinden Ataşehir ilçesi, daha ilerden orman tarafının sağ tarafından Sultanbeyli ilçesine, Sahil kısmından Küçükyalı Bostancı bölgesinden Kadıköy ilçesi ile bağlantıları ve sınırları vardır.Yeditepe Üniversitesi, burasın sınırları içine girmektedir. Orman içinde Maltepe üniversitesi bulunmaktadır. Yukarda Süeyyapaşa göğüs hastanesi vardır.

Maltepe İlçesine  Nasıl Gidilir?

Bu ilçeye birçok yoldan gidilebilir. Maltepe denince akla hemen hemen herkesin aklına E-5 Küçükyalı sapağından sonra gelen Maltepe köprüsü ve sahile inen yol güzergahı gelmektedir. Aslında bu bölge daha geniş bir alana sahiptir. Kozyatağı Bostancı E-5 yolundan buraya gidilebilir. Ayrıca Kayışdağından buraya inilebilir. Sizin ne tarafa gittiğinize başlıdır. Kartal istikametiden gelirken gene yol üstüdür.

Maltepe Kurye Hizmetlerimiz

Maltepe Kurye Çalışmaalrımız bu bölgede dahada çok yoğun bir şekilde sürmektedir. Buradaki çalışmalarımıza dahada değer vererek özen gösteriyoruz. Maltepe bölgesinde, Acil Kurye hizmetinin yanında Uçak Kargo işlerimiz ve Kiralık Kurye işlerimizde çıkmaktadır.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir