Mahmutbey Kurye, istanbulmotokurye.com

Mahmutbey Kurye Hizmetleri

Mahmutbey isim olarak eskilerden kalma bir isim olma ihtimali bayağı yüksektir. Demekki bu bölgeler çok önceleri galiba Mahmut isimde bir beyin idaresinde bulunan bölge olarak tahmin edebilriz. Bu bölge 2017 yılı itibariyle İstanbul un ilçelerinden Bağcılar İlçesi sınırları içersinde bulunan bölgelerden bi tanesidir. En büyük ve uzun Caddesi Mahmutbey Caddesi olup, Şirinevler semtine kadar uzansada buraya kadar Mahmutbey geçmez. Mahmutbey bölgesinin otoban alt kesimlerine büyük binalar yapmaya başlanmıştır. Yeni iş mahkemeleri adalet sarayıda buraya yapılmıştır. Hem Otoban bölgesine hemde basın expres bağlantı yoluna sınırı vardır.

Mahmutbey Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mahmutbey, İstoç toptancıların tam karşısıdır. Hem Aksaray Bağcılar yoluna, Hem Tem otoban Bağcılar yoluna hemde Yeşilköy İkitelli Organize bağlantı yolu arasında alan bölgededir. Tem otobandan Mahmut köprüsüne çıkarak ilerden u dönüşü yapılıp gidilebilir. Hem İkitelli basın expres yolundan Mahmutbey İkitelli sapağından gidilebilir.

Mahmutbey Kurye Servisi

Çalışmaalrımız bu tarafta çok yoğun olarak sürmektedir. Bu bölge geniş bir yelpazeye dayanmaktadır. Tekstil başta olmak üzere brçok ticaret alanına sahip firmalar kurye kullanmaktadır.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir