Kozyatağı Moto Kurye, İstanbulmotokurye.com

Kozyatağı Bölgesi Ve Çevresi

Kozyatağı, İstanbul Büyük Şehirde bir semtimiz. Kadıköy İlçesine bağlı. Fakat Kadıköy kadar hatta daha fazla gelişme göstermiş bir semtimiz. İstanbul’da en çok plaza olan dört beş büyük semtten bir tanesi. İstanbul bölgesinde en fazla Maslak semti Sarıyer, Levent semti Beşiktaş ve Kağıthane, Kavacık bölgesi Beykoz ve Kozyatağı semti Kadıköy İlçesine bağlıdır. Ataşehir bölgesi ise sonradan ilçe olarak plaza baımından gelişme göstermiştir. Fakat bu bölgede daha çok yüksek katlı siteler mevcuttur. Plaza ve rezidanslar daha yeni üç dört senedir inşaa edilmektedir.

Bölgenin Konumu, Yeri Ve Önemi

Kozyatağı adının nerden geldiği bilinmez ama burası şuanda çok gelişme göstermiş bir bölgedir. İlk başlarda burada açılmış ve büyük bir alana sahip Carfeur alışveriş merkezi varken sağlı sollu binalar yapılmıştır. Bu semtimizi tam ortadan eski çevre yolu e-5 karayolu bölmektedir. Ayrıca İkinci köprü yolu direk buraya çıkmakta ve kesişmektedir. Kozyatağı bölgesinin iki kısmı vardır. Bir kısmı Ataşehir ilçesine bir kısmı ise Kadıköy İlçesine bağlıdır.

Kozyatağı Kurye Çalışmaları

Bölgenin ticaret hacmi çok büyüktür. Moto Kurye işleri alışverişi yüksek derecede olan bölgelerden bitanesidir. Çünkü bölge büyük oranda plaza, rezidans ve büyük yapılarla gelişmiştir. Birçok Türk ve yabancı şirketlerin çalışma ofis ve merkezleri bu bölgede olduğundan kurye işleri yoğun devam etmektedir. Bizlerde bu yoğunluğu çok önceden farkeden şirket olarak 2010 yılında buraya küçük bir ofis açarak bölgenin ticaret ağında önemli bir yere sahip olmak istedik. 2017 yılı itibariyle işlem potansiyelimiz yüzde kırküçlere ulaşmıştır. Birçok firmayla çalışıyor bulunmaktayız. Kalitelinin yanı sıra en büyük özelliğimiz işlerin hızlı bir şekilde adreslerine teslim edilmesidir. Amacımız dahada hızlı olarak bu sektörde öncü bir hizmet anlayışına kavuşmaktır.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir