Kilyos Kurye, İstanbulmotokurye.com

Kilyos Kurye Bölgesi

Kilyos, Sarıyer ilçesi içinde çok güzel bir mekan diyelim. Karadeniz kısıyında bir bölge. Yazlık sezonda nufusu en az bin kat daha artmaktadır. Karaeniz sahilinin en fazla denize girilen bölgesidir.Burasının adı Rum lardan kalma olsada tarihi daha eski zamanlara dayanmaktadır. Burada o eski zamanlardan kalma birde tarihi bir kale bulunmaktadır. Kilyos Sarıyer ilçesi merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kilyos bölgesine belediye otobüsü mevcuttur. Sarıyer Maden Mahallesinden Uskumruköy, Orman Ada, Demirciköy diye gidilir. Kilyos bölgesi dediğimiz gibi Rumca bir isim olduğundan adı değişerek Kumköy olsada hala eski ismi ile tanınmaktadır. Kumköy bölgeside Kilyos un bir bölümü olarak geçmektedir.

Kilyos, Sahilinde özellikle yaz günleri ve hafta sonları plajlarda müthiş kalabalık olmaktadır. İğne atsanız yere düşmeyecek kadar kalabalık. Fakat her sene Türkiye sahillerinde belkide en fazla insanın öldüğü, boğulduğu yer burasıdır. Bu bölgenin denizi Karadeniz olduğu için dalgalı ve hırçındır. Hergün, her hafta sonları bir sürü insan boğılmasına rağmen, o kadar buranın denizinin tehlikeli oldığu söylenmesine rağmen, hani ölecekya işte insanlar bu kadar salak olurlar. Çünkü sahilde yüzmek varken durmadan açılarak, açığa giderek buranın denizine, akıntısına kapılarak giderler. Halbuki yanıbaşlarında ve yıllarca bir sürü insan öldüğünün farkındalar. Yani ne derler Türk milleti işte Tüpü bile öakmakla kontrol ederler ya hani. İşte anlamıyorlar. Yapacakta bir şey yok.

Kilyos Motorlu Kurye Hizmeti

İstanbul Moto Kurye olarak bu bölgede başlattığımız çalışma sonucunda buraya iş almak için gittiğimiz, vermek için gittiğimizdeb daha fazladır. Lakin buraya genellikle gittiğimiz zaman gidiş gelişimiz den biri mutlaka boş olduğu için, buranın kurye ücretide biraz yüksektir. Çünkü gidiş geliş ücretini ödemek zorunda olunur. Bizler burada çalışmaya başladığımız zamandan itibaren böyle olmuştur. Peki fiyatlarımız ne diye merak eden varsa, İstanbul Avrupa yakasından veya Anadolu Yakasından olmak üzere farklılıklar göstermektedir. Ama ortalama fiyatlarımız Kilyos için, 75 tl ile 150 tl arasında değişmektedir. Fakat acil işlerinizde, acil teslimatlarda fiyatlarımız iki katı ücret olduğundan ona göre söylerseniz sevinirim. Sonra yüksek fiyatlarla karşılaşınca şaşmayın diyoruz.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir