Kemerburgaz Kurye-İstanbul Moto Kurye-Kurye, https://istanbulmotokurye.com/

NEDEN KEMERBURGAZ ADI VERİLDİ?

İstanbul Moto Kurye çalışmalarımıza devam ediyoruz. Gerçektende çok acil bir ihtiyaç olduğunu düşündüğümüz  Kemerburgaz Kurye hizmetimizi hizmete açmaktan dolayı çok sevinçli, gururlu ve mutluyuz. Kemerburgaz Kuryeservisimiz Kemerburgaz bölgesine ve çevre yerlere hizmet etmektedir. Kemerburgaz bölgesi çevre hizmet ettiğimiz bölgeler şunlardır. Göktürk Kurye, Eyüp Kurye, Arnavutköy Kurye, Sultançiftliği Kurye, Habibler Kurye, Kilyos Kurye ve Ayazağa Kurye dir.

NE İÇİN KEMERBURGAZ KURYE KURULDU?

Çünkü gerçekten Kemerburgaz bölgesi İstanbul merkez semtlerine yarım saat uzaklıkta olup, bu bölgelere hızlı ulaşım araçları bulunmamaktadır. Dolaysıyla bölge dışında olduğu için yolu genelde kurye ve kargo firmalarına ters gelmektedir. Fakat sonradan yapılan yeni bağlantı yolları ile dahada kolaylaşsada genede buralara hizmet aksamaktadır. Bizler İstanbul Moto Kurye olarak bu bölgeleri avucumuzun içöi gibi bilmekte ve buralara günde enz üç defa servis yapmaktayız.

Hergün Kemerburgaz bölgesi olmakla beraber Göktürk ve çevre yerlere kurye servisimiz en az üç defa olmakla beraber gerekli ihtiyaç duyulduğu vakit bu sayı dahada fazla artmaktadır. Özellikle yoğun günlerde Cuma günleri buralara servis sayımız iki katına çıkmaktadır. Ayrıca Cumartesi ve Pazar tatil günleri bir tane nöbetçi kuryemizi burada barındırarak yani bekleterek buradaki işleride hafta sonlarıda sekteye uğratmadan yerine getirmekteyiz. Özellikle bayram tatil ve resmi tatil günlerinde herkes bir yerlerde tatillerde dolaşırken gene İstanbul Moto Kurye Firmamız Kemerburgaz Kurye ile buralarda varlığını sürdürmektedir. Eski ve yeni müşterilerimizi asla zarar uğratmadan bu bölgelere bayram seyran demeden hizmet vermekteyiz.

KEMERBURGAZ  KURYE İLE 7/24 HİZMET

Kemerburgaz kurye bölgesi İstanbul Eyüp İlçesine bağlı olmasına rağmen Eyüp ilçesiyle hiç alakası olmayan bir bölgedir. Aslına bakarsanız bu bölgeler kendi başına ilçe olması bence daha iyi olması gerekir. Kemerburgaz Bölgesine Maslak, Seyrantepe Tem otoyolundan Mahmutbey istikametine doğru gidildiği vakit, sağ tarafta Kemerburgaz sapağından sapılarak yaklaşık olarak onbeş yirmi kilo metre sonra Kemerburgaz sapağından çıkılarak varılmaktadır. Ayrıca Kemerburgaz bölgesine orman içindende orman yolundanda gidilebilir. Bahçeköy tarafından Kemerburgaz sapağından sapılarak orman yoluna girildiği zaman yine yaklaşık on beş kilometre sonra Kemerburgaz mahallesi merkezine ulaşılmaktadır. Aslında gerçek Kemerburgaz buralar olmakla beraber daha sonra açılan sitelerden dolayı bu bölge adı genişlemiştir.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir