Kayaşehir Gelişmekte Olan Bir Bölge

Kayaşehir bölgesimi diyelim, ilçesimi yoksa semtimi diyelim bilemiyoruz. Ama şu bir gerçekki İstanbul içinde yapılan çok büyük yerleşim birimlerinden biri de burasıdır. Başakşehir İlçe olduktan sonra buraya bağlanmış bir yerdir. Git gide dolmaya başlayan yaklaşık 20 milyonluk şehir olan İstanbul’un rahatlaması için kurulan bu şehir yüksek miktarda konut ihtiyacını karşılayacaktır. Fakat buralarda konutları ihtiyaç sahiplerimi yoksa gene zengin zevat mı alıyorda kiraya veriyor bunları bilmek zor değildir. İşte bu yer yani Kayaşehir bölgesi gelişmesini daha tamamlayamamış olsada doluluk oranı son derece yüksek hale gelmiş, insanlar yerleşmeye başlamış ve dolmaya başlamış gibi görülmektedir.

Kayaşehir bölgesi İstanbul Başakşehir merkez bölgesinin 1-2 kısımlarının olduğu tarafta bulunmaktadır. Burası Arnavutköy, Esenyurt ve Göktürk Pirinççi bölgelerinin tam ortasında bulunan bir bölgedir. Buralara yakın zamanda gittiğim zamanda inceleem fırsatı bulmuştum. Bu bölgeye Başakşehir üzerinden gittiğimde sağda ve sol taraflarda hala boş arazi ve alanların olduğunu gördüm. Galiba buralarda ileriye doğru betonlaşarak şehirleşecek diye düşünmüştüm. Bölgenin yolları fazla kaliteli değil. Giderken çalışmaalar olduğu halde araçların yolları kötüşeştirdiğini gördüm. İnşaat alanlarındaki bu harfiyat ve beton mikserlerinin biraz daha dikkat etmesi yada ettirilmesi lazım olduğunu söylemek isterim. Fakat bununda çok zor olacağını düşünüyorum.

Başakşehir Kurye Hizmetleri

Bu bölgeler ileriye doğru zamanla dahada gelişeceğinden şimdiden İstanbul Moto Kurye olarak buralara yatırım yapma kararı almış bulunmaktayız. Aylık olağan toplantımızda belirlediğimiz bölgelerin başında burası gelmektedir. Bu bölgedeki iş potansiyelinin yüksek olduğu kanaatine varıp burada bir ofis açma kararını aldık. Burası yüksek sayıda kont barındıran bi şehir bölgesidir. Buradaki çalışmalarımız fiyat bakımından diğer bölgelere göre  daha yüksek olması muhtemeldir. Hatta buraya evrak alışverişi ve kurye işimiz olduğu zaman fiyatları yüksek tuttuk. Çünkü bu bölgeye giden kurye miz gidişi ve dönüşü hayli zaman aldığından, zaman kaybı ve uzun mesafa yol aralığından dolayı bu kararı aldık. Zaten piyasaya baktığımız zamanda görülüyorkü diğer firmalarda aynı fiyatlarda taşıma yapmaktadır. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde sürecektir duyurulur.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir