Kavacık Motorlu Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/kavacik-motorlu-kurye.html

Kavacık  Ve Beykoz Bölgesi

Her gün gelip geçtiğimiz bir yer dir burası. Kavacık..İstanbul Aanadolu yakasında Beykoz ilçesine bağlı. Çok plazaların olduğu bölgedir burası. Bundan yirmi yıl önce falan buraya geldiğimde burada üç beş tane bina vardı. Hele Otağtepe tarafı hiç büyük bina falan yoktu. Kavacık tarafına geçtiğimizde ne trafik vardı nede yoğunluk. Beykoz, Riva, Polenezköy tarafına giden yolda daha yapılmamıştı. Eskiden burayaı çok severdim. Ormanla iç içe bir yerdi. Zamanla burası yeşilliklere plazalar, iş merkezleri yapılmaya başladı. Çavuşbaşı taarflarına doğru genişlemeye başladı. Zaten Acarkent tarafına gidildiğinde bu bölgede tamamen ormanlık bir alan vardır..

Kavacık bölgesi ikinci köprüden Anadolu yakasına geçince ilk sapak olan sapaktan köprü üstüne çıkılarak gidilir. Bir taraf Çavuşbaşı tarafına giderken diğer taraf ise Otağtepe tarafına gider. Kavacık bölgesinin çoğu yerinden direk sahile iniş mevcuttur. Anadolu tarafından gelincede en son çıkış Kavacık çıkışıdır. Eskiden burada otobüsler yolcularını indiriyorlardı. Kavacık bölgesine yakın olan yerler ise, tabiki Beykoz ilçesine bağlı olan yer etrafında, Çavuşbaşı Köyü, Acarkent Sitesi, Otağtepe bölgesi, Çubuklu semti mevcuttur. Beykoz, Riva, Polenezköy tarafına direk yol yapılmıştır. Yollar son derece güzel ve aspalt kaplıdır. Bekoz un bir çok köyüne buradan gidiş mevcuttur.

Kavacık Uçak Kargo Kurye

İş hacmi ve gelişimi yüksek hızla artan bölgenin Şehirlerarası  kargo işlerini birz yapmaktayız. İşyerlerinden aldığımız kargoları hava alanlarına yetiştirip, teslim ediyoruz. Artık diğer iller arası mesafe bir güne hatta saate düşmüştür.

Kavacık Arabalı Kurye Hizmeti

Bölgede motorlu Kurye lerin giremediği bölgelere yani, motorcularımızın alamadığı, taşıyamadığı paket ve ağır gönderileri, araçlı kurye ile alıp teslim ediyoruz. İstanbul bölgesi ve diğer illere de taşımacılığımız vardır. Fakat fiyatlarımız biraz tuzludur.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir