Kavacık Moto Kurye, İstanbul Moto Kurye,

Kavacık Bölgesi

İstanbul Anadolu yakasında bir semtimiz olan Kavacık bölgesi kurye piyasasında önemli bir yere sahiptir. Bu bölgede bir çok kurye firması iş yapmaya çalışmakta ve burada bulunan firmalara teklifler vermektedirler. Bunun nedeni buradaki firmaların son derece kaliteli ve kurumsal bir kimliğe sahip olmalarından kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı Kurye firmaları bilirlerki, Kurumsal firmalarla kendilerinin çalışması her açıdanda daha iyi gözükmektedir.

Peki neden? Çünkü kurumsal firmalar sektörde ayakta kalmak için ödemelerini zamanında yapmak zorundadırlar. Ama bizim bu piyasada malesef birçok firma ödemelerini geciktirmektediler. Fakat dediğimiz gibi böyle bir firma ile çalışmak demek zamanında ödeme almak demektir. Bundan dolayı rakip firmalar bir çok pazarlamacılarını bu bölgedeki firmalara gönderöekte ve müşteri kzanma çabası içindedirler.

Peki neden bu firmalar bu bölgede daha çok bulunuyor? Çünkü bu bölge içinde yüze yakın yada daha fazla  desek yalan olmaz, plaza bulunmaktadır. Ya bu plazalar tek bir firma ve firma içi diğer şirketlere aittir. Örnek olarak Eczacıbaşı Firması gibi. Yada bir plaza içinde birden fazla kurumsal firma barınmaktadır. Ya bir kat yada bir kaç kat onlara ait olmaktadır.

Peki neden bu bölgeye plaza yapılmaktadır? Çünkü bu bölgeler deprem riski taşımayan veya deprem olduğunda depreme dayanıklı bir toprak ve kayalık bir bölgeye sahip olduğu içindir. Budan dolayı buralara büyük ve yüksek plazalar yapılmakatdır.

Kavacık Kurye Hizmetimiz

Bizimde buradaki hizmetlerimiz tüm çalışma alanlarını kapsayarak faaliyet göstermektedir. Bizler kurye alanının her kısmında hizmet vermekten asla kaçınmıyoruz. Ayrıca bizim merkezimiz Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde olduğu içinde bu bölge bizim için çok değerli bir hale gelmiştir. Evet aslında gerçektende buralarda sağlam ve bir çok güzel müşterilerimiz vardır. Ama bu aşamadan sonra buraya dahada fazla eğilerek, daha uygun fiyat ve daha kaliteli hizmet anlayışımızla çalışmalarımızı daha verimli bir hale getirme çabası içindeyiz.

Yaptığımız tüm çalışmaları titizlik içinde yapmaya devam ederken, Kavacık’tan sonra tüm Beykoz bölgesinde daha düzgün bir hizmet için ise gene çalışmalarımızı başlatmış bulunmaktayız. Bizler bu sektörde çalışma adevam edeceğiz.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com