Kavacık Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/kavacik-kurye.html

KAVACIK BÖLGESİ TANITIMI

İstanbul Moto Kurye olarak Kavacık Kurye ile daha güzel günlere çalışmak istiyorsanız bizler buradayız. Kavacık Moto Kurye hizmetine devam etmektedir.

İstanbul İlinin Kavacık bölgesi hala İstanbul’ un en gözde en gelişmiş, en büyük yerleşim merkezi ve ticaret bölgesi alanı olma özelliğini korumaktadır. Özellikle yüksek plazaları, büyük işmerkezleri Acarlar gibi, gelişmiş siteleri, Acarkent sitesi gibi ve ticaret hacmi ile dahada büyüme göstermiştir. Bölgedeki çok çarpıcı çalışmalar ve yüksek dereceli projeler nedeniyle bölge gerçektende çok dahada büyüyerek güzel gelişim özelliği göstermiş ve her geçen dahada artarak günbe gün hem iş potansiyeli bakımından hemde nüfüs olarak gelişerek ivme kazanarak dahada artmaya başlamıştır ve devam etmektedir. Özellikle Kavacık bölgesinin arka alt tarafında bulunan Otağtepe bölgesinin isemt ve mahalle alanında git gide dahada gelişmesi ve inşaat sektörünün her geçen gün bir kat daha artması nedeniyle, Kavacık semti bölge de diğer semtlerden gelen yatırımcı ve yerleşim merkezine taşınan insanlar sayesinde çok büyük bir göçüde malesef doğru orantılı olarak beraberinde getirmiştir.

Kavacık Bölgesi bir taraftanda  özellikle Beykoz İlçesine daha yakın olduğundan burası dahada gözde bir mekan haline gelmiştir. Kavacık bölgesine çok yakın olan Beykoz Beykoz evleri, İstanbul Acarkent Konakları, Yeni Yapılan Acarkent Blue, Kavacık Beykoz yeni yolu üzerinde Viyadüğün hemen altında ve üst tarafında bulunan Çubuklu Vadi Konutları, Kavacık üst yoldan Çekmeköy yolu üzerindeki daha yeni gelişen ve içinde birçok köy, mahalle ve Çavuşbaşı semti sebebiyle İstanbul’da yaşayan birçok ünlünün, artisin, din adamlarının, işadamlarının uğrak yeri haline gelmiş ve buralarda yaşamaya karar vermişlerdir. İşte buraları gerçektende bu zaten çok yoğun olan iş ve ticaret hacmini derece bakımından bir üst seviyeye çıkarmış büyüme göstererek dahada artmış bulunmaktadır.

NEDEN KAVACIK KURYE ?

Kavacık  semtimizin olduğu geniş bir alana sahip Hemen Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışı üzerinde bulunan Beykoz İlçesinin bu bölgesi birçok kurumsal, bankaların, firmaların, Kargo firmalarının, genel merkezleri haline gelmiştir. Diğer taraftan arka tarafta orman içine doğru gigilirken Çavuşbaşı tarafınada yakın olan İstanbul Kavacık bölgesi çok önemli olan özellikle Kavacık – Çavuşbaşı, Çavuşbaşındaki yeni açılan üçüncü köprü bağlantı yollarınında açılması ile ve Çavuşbaşını Çekmeköy’e bağlayan yolun gelişmesi neticesinde bir bağlantı yeri bağlantı yolu haline gelmiştir. İşte bu yol özellikle akşam trafiğinde çok yoğun olduğundan diğer ana yol olan İstanbul Anadolu tem trafiğinide rahatlatmıştır. Bu ve bunun gibi nice sebebden dolayı Kavacık bölgesi gözde bölgeler arasına katılmıştır.

KAVACIK BÖLGE YATIRIM NOKTALARI

Bizde İstanbul Moto Kurye olarak bu gerçekeleri görmekten kaçmadığımız için ileriye dönük yatırımlarımızı bu böleye kaydırarak ileriye daha güvenle bakmaktayız. Bizler İstanbul’ un çoğu mahalle ve semtinde olduğu gibi işite bu gelişme gösteren bölgesi olan bu bölgedede çalışmalarımızı yoğun bir biçimde hızlandırıp,çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kavacık Bölgesininde kurduğumuz yeni ofis yerimizle hem kuryelerimizin rahatını hemde siz müşterilerimizin iş hayatını dahada güvene almaktayız. Kuryelerimiz boşuna yağmurda çamurda beklemeden yeni ofisimizde beklemekte ve rahat etmektedirler Kuryelerimiz gayet temiz ve  tecrübeli Moto Kurye lerden oluşmaktadır.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın