Kavacık Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/kavacik-kurye.html

KAVACIK KURYE BÖLGESİ TANITIMI

İstanbul Moto Kurye olarak Kavacık Kurye ile daha güzel günlere çalışmak istiyorsanız bizler buradayız. Kavacık Moto Kurye hizmetine devam etmektedir. İstanbul İlinin Kavacık bölgesi hala İstanbul’ un en gözde en gelişmiş, en büyük yerleşim merkezi ve ticaret bölgesi alanı olma özelliğini korumaktadır. Özellikle yüksek plazaları, büyük işmerkezleri Acarlar gibi, gelişmiş siteleri, Acarkent sitesi gibi ve ticaret hacmi ile dahada büyüme göstermiştir.

Kavacık kurye bölgesi bir taraftanda  özellikle Beykoz İlçesine daha yakın olduğundan burası dahada gözde bir mekan haline gelmiştir. Kavacık bölgesine çok yakın olan Beykoz Beykoz evleri, İstanbul Acarkent Konakları, Yeni Yapılan Acarkent Blue, Kavacık Beykoz yeni yolu üzerinde Viyadüğün hemen altında ve üst tarafında bulunan Çubuklu Vadi Konutları, Kavacık üst yoldan Çekmeköy yolu üzerindeki daha yeni gelişen ve içinde birçok köy, mahalle ve çalışıyoruz.

NEDEN KAVACIK MOTO KURYE ?

Kavacık  semtimizin olduğu geniş bir alana sahip Hemen Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çıkışı üzerinde bulunan Beykoz İlçesinin bu bölgesi birçok kurumsal, bankaların, firmaların, Kargo firmalarının, genel merkezleri haline gelmiştir. Diğer taraftan arka tarafta orman içine doğru gidilirken Çavuşbaşı tarafınada yakın olan İstanbul Kavacık bölgesi çok önemli olan özellikle gidilir.

Kavacık kurye Kavacık – Çavuşbaşı, Çavuşbaşındaki yeni açılan üçüncü köprü bağlantı yollarınında açılması ile ve Çavuşbaşını Çekmeköy’e bağlayan yolun gelişmesi neticesinde bir bağlantı yeri bağlantı yolu haline gelmiştir. İşte bu yol özellikle akşam trafiğinde çok yoğun olduğundan diğer ana yol olan İstanbul Anadolu tem trafiğini de rahatlatmıştır. Bu ve bunun gibi nice sebepden dolayı Kavacık bölgesi gözde bölgeler arasına katılmıştır.

KAVACIK KURYE BÖLGE YATIRIM NOKTALARI

Bizde İstanbul Moto Kurye olarak bu gerçekleri görmekten kaçmadığımız için ileriye dönük yatırımlarımızı bu bölgeye kaydırarak ileriye daha güvenle bakmaktayız. Bizler İstanbul’ un çoğu mahalle ve semtinde olduğu gibi işite bu gelişme gösteren bölgesi olan bu bölgede de çalışmalarımızı yoğun bir biçimde hızlandırıp,çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kavacık moto kurye bölgesininde kurduğumuz yeni ofis yerimizle hem kuryelerimizin rahatını hemde siz müşterilerimizin iş hayatını dahada güvene almaktayız. Kuryeler boşuna yağmurda çamurda beklemeden yeni ofisimizde beklemekte ve rahat etmektedirler Kuryeler gayet temiz ve  tecrübeli Moto Kurye lerden oluşmaktadır.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir