Karaköy Kurye, İstanbulmotokurye.com, https://istanbulmotokurye.com/karakoy-kurye.html

Karaköy Kurye

İstanbul Şehrimizin Beyoğlu ilçesi sınırları içersinde yer almaktadır. Tophanae semti ile Eminönü arasında kalmaktadır. Atatürk köprüsünün bu tarafında bulunmaktadır. Yukarı tarafında Şişhane semti, az aşağısında Unkapanı Köprüsü, Hemen karşısı Eminönü, arka atarafı Tophane bölgesi arasında kalmaktadır. İki taarfındada denize kıyısı vardır. Burasının ismi eskiden kötü olarak anılırdır. Şimdilerde özellikle Perşembe pazarı bölgesinde yoğun hırdavat satışları ve tarım ile ilgili ürünlerin satışları yapan firmalar vardır.

Karaköy semtine istediğiniz yerden gidebirisiniz. Çok basit ve merkezi bir yerde kalmaktadır. İster Beşiktaş yolundan isterse Unkapanı yolundan istersede Eminönü tarafından gelebilrisiniz.

Karaköy Kurye Hizmetlerimiz Nelerdir.?

Karaköy bölgesinde yoğun şekilde irili ve daha çok ufak firmalar boy göstermektedir. Bu bölgede hizmet veren firmalar kurye ihtiyacı olan firmalar olsada daha çok kargo ile işlerini halleden firmalardır. Aydınlatma ve uydu sistemelrinin ve elektronik ürünlerin daha çok satışta olduğu bir bölgedir.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir