Kanlıca Kurye, Kurye, İstanbulmotokurye.com

Kanlıca Kurye Hizmetleri Bölgesi

Kanlıca Kurye ile biz İstanbul Moto Kurye olarak İstanbul Anadolu yakasında çok güçlü hizmet vermekteyiz. Çalışma amaçlarımız içinde tüm Beykoz bölgesi mahalle ve semtlerine hizmet vermek te vardır. Bu yüzden Beykoz ilçesinde bulunan tüm mahallelere hizmet götürmek için uğraşıyoruz. Bunun ilk adımı olarak ta Beykoz ilçesi sınırlarında bulunan Kanlıca Semtine hizmete başlamış bulunmaktayız.

 

Kanlıca Moto Kurye Hedeflerimiz

Kanlıca Moto Kurye Kanlıca Semtimiz, Beykoz tarafından Çubuklu semti İle Anadolu Hisarı semti arasında kalan bölgedir. Bu aradaki bölgede ön tarafı tamamen İstanbul Boğazı olup, üst taraflarda güzel manzaralı evler ve villalar mevcuttur. Kanlıca Kurye özellikle sahil tarafında birçok büyük yalılar mevcuttur. İstanbul un büyük zenginleri genellikle bu yalılarda oturmaktadır. Çünkü buralara çok miktarda evrak ve paket getirdiğimiz için ve kimlere geldiğini bildiğimiz için yalılarda oturan zenginlerinde farkındayız.

 

Kanlıca Motorlu Kurye Çalışmaları

Kanlıca Motorlu Kurye dış kapısı kocaman kapı ile kapalı, güvenlikli ve kameralı yalıların fiyatları milyon dolarları aşmaktadır.Ayrıca Kanlıca denince ilk akla gelen şey yoğurttur. Kanlıca nın yoğurdu çok meşhurdur. Organik ve çok güzel tadı olan yoğurtlar yapılan yerler, Kanlıca nın üst kısmında bulunmaktadır. Bu yoğurdu meşhur yapan olay üstüne deki şekerden kaynaklanmaktadır. Yoksa şahsen ben gittiğimde yediğim yoğurt o kadar kaliteli bir yoğurt değildir. Sadece organik fabrika yoğurdu değilde köy sütü ile yapılmış yoğurt olabilir.

 

Kanlıca Acil Kurye Fiyatları

Kanlıca Moto Kurye Fatih Sultan Mehmet köprüsünden geçtikten sonra Anadolu Hisarı sapağından sapınca sahile indiğimiz yoldan sağa dönüyoruz. Sağa döndükten sonra Anadolu Hisarı nın içinde geçiyoruz, Köprünün altından geçtikten sonra sağ tarafta Kavacık tarafına bir yol çıkmaktadır. Bu sapağını da geçince hemen Kanlıca semtimiz başlamış demektir. Kanlıca semtinin üst tarafında ise müthiş bir manzarası bulunan Mihribat Korusu vardır. Oldukça güzel bir yer olan burayı şimdi bir firma işletmektedir. Gidilmesi ve ailecek gezilecek yerlerden bir tanesidir.

Kanlıca Acil  Moto Kurye Hizmeti

Kanlıca Acil Kurye Kanlıca bölgesine yaklaşık her gün olmak üzere kurye için gidip geliyoruz. Buradaki çalışma şeklimiz daha önce değimiz gibi şirketimizin yol gösterdiği daha önce belirlediğimiz yol haritası üzerinden yavaş yavaş devam etmektedir. Beykoz İlçesine tamamen hizmet vermeyi planlayan bir ağ kurmayı hedefliyoruz.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,  https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir