Kandilli Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/kandilli-kurye.html

Kandilli Kurye Bölgesi

Kandilli bölgesi, Anadolu yakasında bulunan boğaz semtlerinden bir tanesidir. İstanbul Avrupa yakasında bulunan sahilde Beşiktaş İlçesine bağlı Arnavutköy semtinin tam karşı tarafına denk gelmektedir. Kandilli bölgesi içinde sınırları belli olmasada İkinci köprüden Göksu bölgesinden aşağıya doğru inince sahile geldiğinizde sola dönülür. Anadolu Hisarını Üsküdar tarafına geçtiğinizde Küçüksu sapağını geçince Kandilli caddesi başlar. Hatta burada ışıklarda Kandilli iskelesi var. Hala faal mi tam bilmiyoruz. Buradan yukarıya doğru çıkış vardır.

Bu bölgelerde daracık sokaklarda bir kaç tane büyük villa bulunan siteler mevcuttur. Buradan Kandilli rasathanesine yol vardır. Sahil den devam ettiğinizde zaten önünüz devamlı boğaz ve yalılarla doludur. Burayı geçtikten sonra Vaniköy gelmektedir. Burası Kandilli ye bağlımı değilmi belli değil. Ama buralarda da deniz üstünde denizi tam gören Vaniköy evleri vardır. Lüks ve zenginlerin yaşadığı yerlerdir. Daha sonraz zaten Kuleli bölgesi ve Çengelköy gelmektedir. Burası aslında Beykoz bölgesine daha yakın olduğu halde, Üsküdar İlçesi sınırları içinde kalmaktadır.

Kandilli bölgesi aslında İki köprü arasında tam ortada kalan bir bölgede yer almaktadır. İster sahilden birinci köprüden, isterseniz ikinci köprüden gidebilirisniz. Tarfiğe bakarsınız hangi taraf açıksa oradan gidebilrisiniz.

Kandilli Kurye Hizmetleri

Bölgedeki çalışmalarımız bir bütün olarak varlığını göstermektedir. Bu bölgedeki semtler yer yer kısa ve küçük bölgelerden oluştuğu için buralara komple hizmet vermek bizim ve müşterilerimizin daha işine gelmiştir. Buralarda bulunan müşterilerimize kısa vadede hizmetler sunarken hiç bir zaman paketlerini geç bırakmadık. Çünkü en çok dikkat ettiğimiz meselelerden bir taneside, paket alımları süresidir. Paket veya evrakları en kısa zamanda almak fazla bekletmemek istiyoruz. Çalışmalarımızı buna göre hazırlıyoruz. Sahil kısmında bir kurye işi çıktığı zaman tüm sistemimizi tarayıp, hangi bölgenin kuryesş oraya yakınsa o arkadaşı yolluyoruz. Çünkü bazen başka bir bölge kuryesi oraya daha yakın olabiliyor. Bundan dolayı illa Kandilli bölgesi veya Çengelköy Kuryesi çıkan işlerialsın diye beklemiyoruz. Hangisi yakınsa ona aldırıyoruz.

Birde hizmet verdiğimiz alanla içinde verdiğimiz tüm hizmetlerimizi bu bölgede bulunan firma larada veriyoruz.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir