Kadıköy Kurye-İstanbul moto kurye, https://istanbulmotokurye.com/kadikoy-kurye.htm

Güzel, Özel Ve Kalabalık.. Kadıköy Kurye

İstanbul Moto Kurye firması gün boyu artık bundan böyle Kadıköy bölgesine ve çevresine Moto Kurye hizmeti vermektedir. Kadıköy’ ün tüm bölgelerine çalışma başlatılmıştır. Çalışmaalrımız düzenli ve devamlı olarak sürmektedir. Tüm ürünlerinizi bizimle beraber hızlı bir şekilde gönderebilrisiniz. Müessesemiz Kadıköy, İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. İstanbul’un bir ilçesidir. Kadıköy, Üsküdar sınırından Çamlıca, Acıbadem bölgesinden başlayarak Kozyatağı, Bostancı sınırına kadar dayanır.

İstanbul Moto Kurye Kadıköy Bölgesi Görevleri Kadıköy Kurye

Kadıköy İlçesi  gerçekten sınır olarak çok büyük bir alana sahiptir. Kadıköy, Uzunçayır, Hasanpaşa, Haydarpaşa, Ziverbey, Göztepe, Sahrayı Cedid, Şaşkınbakkal gibi Yenisahra, Ayşekadın, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Moda gibi birçok semti içine almıştır. Görülecek ve gezilecek bir çok yer ve mekan bulunmaktadır. Burası tarihi ve eski bir semttir. Üsküdar’a çok yakındır. Kadıköy içersinde birçok ünlü ve önemli yerler vardır. Fenerbahçe Stadı buradadır. Kadıköy’ ün en eski semti Fikirtepedir. Nufusu yaklaşık olarak 450 bin civarında olmakla beraber bu sayım 2015 sayımına göredir. Kadıköy Belediyesini çok uzun bir zamandır CHP li belediyeler yönetmektedir.

Kadıköy İlçesine Nasıl Giderim Kadıköy Kurye

Kadıköy İstanbul Boğaziçi Köprüsünden yeni adı 15 Temmuz şehitleri köprüsü’nden karşıya geçildiği zaman hiçbir yere sapmadan direk kadıköy, hasanpaşa, ve Kızıltoprak,  Kadıköy Kızıltopraktan başlayarak Bostancıya kadar devam etmektedir. İşte bu cadde üzerinde birçok ünlü semti ve mahalleleri bulunmaktadır. Kızıltoprak, Feneryolu, Fenerbahçe, Kalamış, Selamiçeşme, Göztepe, Erenköy, Şaşkınbakkal, Suadiye ve Bostanncı hep bu cadde üzerinde olan semtlerdir. Acıbadem daha yukarda Çamlıcaya daha yakındır. Moda Kadıköyün tam burnunda bulunmaktadır. Ayrıca birde Fenerbahçe Burnuda vardır. Haydarpaşa tren istasyonu ile ünlü semtidir.

Kadıköy’ün Semt Ve Mahalleleri Nelerdir? Kadıköy Kurye

Kadıköy’ün semtleri ve mahalleleri şunlardır. Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı · Merdivenköy Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayıcedid Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi, Ayrılıkçeşme, Bahariye , Çemenzar , Çiftehavuzlar , Haydarpaşa , İbrahimağa, Kalamış , Kızıltoprak, Kuyubaşı , Moda, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Şenesenevler, Yeldeğirmeni, Ziverbey.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir