Kadıköy Kurye-İstanbul moto kurye, https://istanbulmotokurye.com/kadikoy-kurye.htm

Güzel, Özel Ve Kalabalık..

İstanbul Moto Kurye firması gün boyu artık bundan böyle Kadıköy bölgesine ve çevresine Moto Kurye hizmeti vermektedir. Kadıköy’ ün tüm bölgelerine çalışma başlatılmıştır. Çalışmaalrımız düzenli ve devamlı olarak sürmektedir. Tüm ürünlerinizi bizimle beraber hızlı bir şekilde gönderebilrisiniz. Müessesemiz

Kadıköy, İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktadır. İstanbul’un bir ilçesidir. Kadıköy, Üsküdar sınırından Çamlıca, Acıbadem bölgesinden başlayarak Kozyatağı, Bostancı sınırına kadar dayanır. Kadıköy İlçesi  gerçekten sınır olarak çok büyük bir alana sahiptir. Kadıköy, Uuznçayır, Hasanpaşa, Haydarpaşa, Ziverbey, Göztepe, Sahrayı Cedid, Şaşkınbakkal gibi Yenisahra, Ayşekadın, Kızıltoprak, Fenerbahçe, Moda gibi birçok semti içine almıştır. Görülecek ve gezilecek bir çok yer ve mekan bulunmaktadır. Burası tarihi ve eski bir semttir. Üsküdar’a çok yakındır. Kadıköy içersinde birçok ünlü ve önemli yerler vardır. Fenerbahçe Stadı buradadır. Kadıköy’ ün en eski semti Fikirtepedir. Nufusu yaklaşık olarak 450 bin civarında olmakla beraber bu sayım 2015 sayımına göredir. Kadıköy Belediyesini çok uzun bir zamandır CHP li belediyeler yönetmektedir. Genellikle orta ve yüksek gelirli insanların yaşadığı bölgeler sahil ve kıyı şeridinde kalan bölgelerdir. Fikirtepe gibi Semtler ise biraz orta direğin yaşadığı bölgelerdi fakat kentsel dönüşüm adı altında buralarda yıkılarak plazalar, rezidanslar yapılmaya başlanmıştır.

Kadıköy İlçesine Nasıl Giderim

Kadıköy İstanbul Boğaziçi Köprüsünden yeni adı 15 Temmuz şehitleri köprüsü’nden karşıya geçildiği zaman hiçbir yere sapmadan direk kadıköy, hasanpaşa, ve Kızıltoprak, Fenerbahçe stadı sapakları karşınıza çıkmaktadır. Kadıköy çok geniş bir ilçemizdir. Kadıköyün en meşhur yeri dört yoldaki Boğa heykelinin orasıdır. Eskiden olduğu gibi Kadıköy Moda Hattına tekrardan tramvay yapılmış ve halen devam etmektedir. Kadıköyün birçok kendi içinde semtleri olduğu gibi, meşhur mahalleleride vardır. Kadıköyün en uzun ve en meşhur caddesi Bağdat Caddesidir. Kadıköy Kızıltopraktan başlayarak Bostancıya kadar devam etmektedir. İşte bu cadde üzerinde birçok ünlü semti ve mahalleleri bulunmaktadır. Kızıltoprak, Feneryolu, Fenerbahçe, Kalamış, Selamiçeşme, Göztepe, Erenköy, Şaşkınbakkal, Suadiye ve Bostanncı hep bu cadde üzerinde olan semtlerdir. Acıbadem daha yukarda Çamlıcaya daha yakındır. Moda Kadıköyün tam burnunda bulunmaktadır. Ayrıca birde Fenerbahçe Burnuda vardır. Haydarpaşa tren istasyonu ile ünlü semtidir.

Kadıköy’ün Semt Ve Mahalleleri Nelerdir?

Kadıköy’ün semtleri ve mahalleleri şunlardır. Acıbadem Mahallesi, Bostancı Mahallesi, Caddebostan Mahallesi, Caferağa Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Eğitim Mahallesi, Erenköy Mahallesi, Fenerbahçe Mahallesi, Feneryolu Mahallesi, Fikirtepe Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Hasanpaşa Mahallesi, Koşuyolu Mahallesi, Kozyatağı · Merdivenköy Mahallesi, 19 Mayıs Mahallesi, Osmanağa Mahallesi, Rasimpaşa Mahallesi, Sahrayıcedid Mahallesi, Suadiye Mahallesi, Zühtüpaşa Mahallesi, Ayrılıkçeşme, Bahariye , Çemenzar , Çiftehavuzlar , Haydarpaşa , İbrahimağa, Kalamış , Kızıltoprak, Kuyubaşı , Moda, Selamiçeşme, Söğütlüçeşme, Şenesenevler, Yeldeğirmeni, Ziverbey.

İstanbul Moto Kurye Kadıköy Bölgesi Görevleri

İstanbul Moto Kurye yaklaşık 20 yıldır Kurye piyasası içinde çalışmaktadır. Kadıköy çalıştığımız bölgelerde en fazla gittiğimiz ilçe ve Kadıköy’ün semt ve mahalleleride en çok gmnderi teslim ettiğimiz yerlerdir. Kadıköy İlçesi Üsküdar ilçesi ile beraber kurye olarak en fazla gittiümiz ama malesef trafik olarakta en fazla trafik yoğunluğunun olduğu bölgelerdendir. Kadıköy’ ün en çok trafik olan bölgelerinde daha fazla iş yoğunluğu mevcuttur. Özellikle Kozyatağı bölgesi en fazla gelişen bölgelerden biridir. Kadıköyün en çok iş hacmine sahip Kozyatağı bölgesinde birçok plaza işyerleri bulunmaktadır. İstanbulda en fazla plaza olan üç dört ilçeden biride Kozyatağıdır. Genellikle biz İstanbul Moto Kurye ve diğer kurye firmalarıda buralara gönderi getirmrktrdir. Bundan dolayıdırki tüm kurye firmaları buralarda özellikle kuryelerini bekletmekte yada nöbetçi kuryelerini buralara yönlendirmektedirler.

Kadıköy firmaları diğer bölgelere göre daha elit ve daha uygun müşterilerimizdir. Kuryelere daha nazik ve daha kibar davranılan ender yerlerden biridir. Genellikle buralardan acil gönderiler daha fazla çıkmakta olup kurye firmaları buralardaki şirketler için expres kurye çalışması uygulamaktadırlar.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir