İzmit Moto Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/izmit-kurye.html

İzmit kurye hizmeti açıldı

İzmit kurye ve Kocaeli hizmetleri İstanbul iştirakidir. İzmit tarafından kurulmuş, çok önemli ve çok gerekli olan bir kurye hizmetidir. İzmit  sadece İzmit İstanbul ve İstanbul İzmit arası  taşımacılığı yapmaktadır. İzmit içinde kurye taşıması yapmamaktadır.

İzmit kurye ile bir tane İzmit bölgesinde bir tanede İstanbul arasında çalışan iki adet bulunmaktadır. Her iki karşılıklı olarak İstanbul İzmit arası çalışır. Bir tanesi İstanbul’dan İzmit tarafına yola çıktığında diğer İzmit Kocaeli tarafından aldığı işleri veriyoruz.

 

İzmit İstanbul kurye arası servis

İzmit İstanbul kurye kuruluş amacı İzmit İstanbul kurye iki il arasındaki  gönderi ve evrak alışverişini sağlamaktır. Her iki bölgeden çıkan  ve kargo işlerini müşterilerimizden teslim alıp ters taraflara hareket eden teslim ediyoruz. Ayrıca İki bölge arasında kalan kesimlerde Gebze, Tuzla, Dilovası ve Körfez.

İzmit İstanbul kurye bölgelerindeki çıkacak işlerini de üstlerine alıp istenilen bölgelere teslim edilmektedir. Birde çok acil bir ihtiyaç olduğu zaman çok acil olarak üçüncü bir kurye daha görevlendirip istenilen yerden ne alması gerekiyorsa alıp, acilen teslim eden bir sistemimiz de daha bulunmaktadır.

 

İstanbul İzmit kurye servisi artık başladı

İstanbul İzmit kurye servisi artık başladı. Biz iki büyük şehir arasında çalışan en fazla otuz kilo ağırlığındaki gönderi ve işleri alabilmektedir. Bunun dışında daha ağır olan işleri arabalı hizmetimiz yapmaktadır. Ayrıca Bu bölgeden çıkan hacimli ve büyük  işlerini de alamadığı zaman gene arabalı hizmetimizle yerine getirmekteyiz.

İstanbul Kocaeli kurye servisi de gene aynı servisi ile işbirliği içinde çalışmaktadır. İstanbul İzmit kurye servisi ile işler daha çok kolay bir hal alacak. Bu sistem sayesinde çok acil işlerinizi bir iki saat içeri sinde teslim ediyoruz. İstanbul’a teslim etmek için yola çıkar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir