İzmit Moto Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/izmit-kurye.html

İSTANBUL İZMİT ARASI BİR BUÇUK SAAT

İzmit Kurye ve Kocaeli Kurye hizmetleri İstanbul Moto Kurye iştirakidir. İzmit Kurye İstanbul Moto Kurye tarafından kurulmuş, çok önemli ve çok gerekli olan bir kurye hizmetidir. İzmit Kurye sadece İzmit İstanbul ve İstanbul İzmit arası kurye taşımacılığı yapmaktadır. İzmit içinde kurye taşıması yapmamaktadır. İzmit Kurye ile bir tane İzmit Bölgesinde bir tanede İstanbul arasında çalışan iki adet kuryemiz bulunmaktadır. Her iki kuryede karşılıklı olarak İstanbul İzmit arası çalışmaktadır. Bitanesi İstanbul’dan İzmit tarafına yola çıktığında diğer kuryemizde İzmit Kocaeli tarafından aldığı işleri İstanbul’a teslim etmek için yola çıkar.

İZMİT KURYE NEDEN KURULDU ?

İzmit Kurye nin kuruluş amacı İstanbul İzmit ve İzmit İstanbul arasındaki moto kurye gönderi ve evrak alışverişini sağlamaktır. Her iki bölgeden çıkan Kurye ve kargo işlerini müşterilerimizden teslim alıp ters taraflara haraket eden kuryelerimizle teslim ediyoruz. Ayrıca İki bölge arasında kalan kesimlerde Gebze, Tuzla, Dilovası ve Körfez bölgelerindeki çıkacak kurye işlerinide üstlerine alıp istenilen bölgelere teslim edilmektedir. Birde çok acil bir ihtiyaç olduğu zaman çok acil olarak üçüncü bir kurye daha görevlendirip istenilen yerden ne alması gerekiyorsa alıp, acilen teslim eden bir sistemimiz de daha bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde çok acil işlerinizi bir iki saat içersinde teslim ediyoruz.

İZMİT VE KOCAELİ BÖLGESİ HİZMETLERİ 

Kocaeli ve İzmit Kurye arasında çalışan kuryelerimiz en fazla otuz kilo ağırlığındaki gönderi ve işleri alabilmektedir. Bunun dışında daha ağır olan işleri arabalı kurye hizmetimiz yapmaktadır. Ayrıca Bu bölgeden çıkan hacimli ve büyük moto kurye işlerinide kuryemiz alamadığı zaman gene arabalı kurye hizmetimizle yerine getirmekteyiz. Kocaeli Kurye serviside gene aynı İzmit Kurye servisi ile işbirliği içinde çalışmaktadır.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın