İstinye Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/istinye-kurye.html

İstinye Kurye Burası Boğazda Bir Sahil Semtimiz

İstanbul moto kurye ile beraber  İstinye kurye servisimiz bundan sonra başlamıştır. İstinye Motorlu Kurye servisimiz tüm İstinye kurye bölgesinde ve İstinye bölgesi yakın semtlere evrak alıp-vermek işimiz halen devam etmektedir. Lütfen bilgi için arayınız yada mail atınız. Lütfen sitemizi inceleyiniz.

İstinye moto kurye hizmeti

İstinye kurye Boğazda çok güzel küçük ve şirin bir semttir. İstinye yıllardan beri Sarıyer İlçesine bağlı bir bölgedir. İstinyede genellikle zengin ve kalın tabaka oturmakta olup, en güzel yerleri, gerek sahilde olsun gerek deniz gören üst kesimleri parsellemişlerdir. İstinyenin komşularına gelince Sağ tarafında  Emirgan, Baltalimanı, Üst tarafında, Reşitpaşa, Hemen sol yanında Yeniköy semtleri bulunmaktadır. İstinye İstanbul Boğazına bakan müthiş bir manzarası vardır. Ayrıca Tarabya, Ferahevler bölgesine de yakınlığı da vardır.

İstinye motorlu kurye servisi

İstinye kurye İstinyede Amerikan Konsolosluğu bulunmaktadır. Eski Futbol Federasyonu Binasıda buradaydı. İstinye ye ulaşmak çok kolaydır Maslak istikametinden İstinye Park sırasından aşağıya inince aşağıda yol ikiye ayrılmaktadır. Sağ taraf Emirgan, sol tarafta İstinye’ye gitmektedir.

İstinye Kurye Semtinin Günümüzdeki Yeri

İstinye acil kurye bir çok yalı bina ve eski evler günümüze kadar hala kullanılmaktadır. İstinye nin iç kısımlarında birçok büyük firmalar bulunmasına rağmen daha sonra gelişim gösterip şehir merkezi haline geldiği için buralardan taşınmışlardır. Hala Borusan Oto gibi bazı firmalar buralarda bulunmaktadır.

İstinye hızlı kurye fiyatları

İstinye acil kurye daha sonra birçok avm ve siteler yapıldıktan sonra gerçekten çok büyüyen İstinye İstanbul’ un gözde semtlerinden biri haline gelmiştir. Semt içerisinde Amerikan başkonsolosluğu da bulunmaktadır. Ayrıca çok önemli bir değere sahip İstinye Devlet Hastanesi ve İstinye İmam Hatip Lisesi de İstinye’ de bulunmaktadır.

İstinye Kurye çalışma amacı

İstinye motorlu kurye ile bölgesinin bu kadar gelişim göstermesinden dolayı artan iş hacmini daha kolay hale getirmek ve yoğun trafikte işlerin daha kısa sürmesi için İstinye acil kurye servisini hizmete sunulmuştur. İstinye Kurye ile İstinye’ nin diğer semtlerle bağlantısını kurmak daha kolay hale gelmiştir. İstinye Semtine yakın olan bazı semtler şunlardır; Emirgan, Yeniköy, Ferahevler, Bağlar, Poligon mahallesi,

İstinye moto kurye zamanları

İstinye moto kurye ile Maslak, Daha yeni gelişmeye başlayan bölgeler Daruşşafaka ve Derbent semtleri ve Tarabya semti İstinye’ ye yakın olan semtleridir. İstinye kurye tüm bu yakın semtlerle ve uzak diğer semtlerle ulaşımı ve bağlantıyı sağlayan en önemli faktörlerden bir tanesidir.

İstinye acil kurye zamanları

İstinye kurye aşağıdaki telefon numaralarından ve e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. İstinye moto kurye gündüz saat sekizden akşam altıya kadar çalışmakta olup, akşamları ve cumartesi pazar ve resmi bayram tatillerinde bir tane Anadolu yakasında bir tanede Avrupa yakasında olmak üzere iki nöbetçi kurye bulunur.

 

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir