İstanbul Motorlu Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/istanbul-motorlu-kurye.html

İstanbul Motorlu Kurye İstanbul’ un Fatihleri

İstanbul Motorlu Kurye bizler çalışmakta olduğumuz sektörden dolayı kendimiz adına çok seviniyoruz. Çünkü bizler İstanbul şehrinin fatihleriyiz. Neden fatihleriyiz. İstanbul’ u karış karış biliyoruz. Evliya Çelebi gibi bu bölgede gezmediğimiz bir ilçe, gitmediğimiz bir semt ve görmediğimiz bir köy neredeyse kalmadı sayılır. Hem geziyoruz hemde işimizi yapıyoruz. Çünkü bizler işine aşık motorlu kuryeleriz.

Hiç bir zaman zorluktan korkmadık. Allah’ın yardımıyla en zor iklim şartlarında çalıştık, insanlara faydalı olduk. İnsanların en zor durumda kaldığı zamanlarda bizler yardımlarına koştuk. Onlara makul olarak yardım ettik. Yağmur demedik, soğuk demedik onların işlerini halletmeye çalıştık. Çok büyük zorluklarla karşılaştık ama genede yılmadık.

Bizim yapımız bu, insanlara hizmet vermek. Hemde kendi işimizi ifa etmek ve rızkımızı kazanmak. Bizimde ihtiyacımız var, bizimde maddiyata ihtiyacımız var. Ama biz demirden atlılarız fakat demirden değiliz, bizlerde insanız, bizlerde ölüyoruz. Hemde çok kötü, Lütfen yapmayın. Yolunuzda adam gibi insan gibi gidin.

Deli Yürekli İnsanlar

Evet deli yürekli gözü kara insanlarız. Hiç bir zaman bize dğer verilmedi biliyoruz. Bize saygı gösterilmedi farkındayız. Hele trafikte hiçbir şoför bize saygı göstermedi, saygıyı bırak bizi adam yerine saymayıp, nasılsa bir tarafa kaçarlar diye yol boşmuş gibi hep üstümüze sürdüler, bizi sıkıştırdılar, bize kaza yaptırdılar, önümüze kırdılar. Fakat biz yılmadık ne olursa olsun bu saygısız ve ahlaktan yoksun insanlara rağmen genede onlarında işlerini biz yaptık, onlarında evlerine hizmet verdik.

İstanbul Motorlu Kurye evet deli yürekli insanlarız. Amacımız ekmek parası kazanmak. Fakat ekmek parası kazanırken kimseye zarar vermeden çalışmak istiyoruz. Evimize sağ salim dönmek istiyoruz. Kimseye karışmak istemiyoruz. Ama düz yolumuzda giderken  bile bizim üstümüze sürdüler, bizi zor durumda bırakıyorlar. Genede bunlara rağmen çalışmaya devam ediyoruz. Her gün onlarca kaza atlatıyoruz. İnsafsız, cahil, bilinçsiz kendini bilmeyen insanlar yüzünden. Peki bizim suçumuz ne.?

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir