İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye Hizmetleri Çalışmaya Devam

İstanbul Moto Kurye, Motorlu Kurye hizmetleri ve dağıtım firması İstanbul içi ve şehirler arası kurye, kargo ve uçak kargo hizmetleri. İstanbul Moto Kurye Kurye, Moto Kurye, Yaya Kurye, Acil Kurye, Expres Kurye hizmetlerinin yanı sıra, Arabalı Kurye, Hızlı Kurye ve Vip Kurye hizmetlerinide içinde barındıran bir kurye servisidir. İstanbul Moto Kurye 2000 yılında kurulmuş Moto Kurye firmasıdır. İlk kurulduğunda küçük bir firma olarak kurulan firmamız bir elemanı ile her işe koşan bir firma idi. Daha sonra gelişen şartlar altında büyüyerek Moto Kurye piyasasında önde gelen kuruluşlardan biri haline dönüşmüştür. Hergeçen büyüyen müşteri pörtföyümüz sayesind ezamanla kurye sayısında artma göstermiştir. Potansiyel olarak daha çok tecrübeli moto kurye elemanlarını bünyesine kazandırmıştır. İş hacminin artmasıyla kurye sayımız yirminin üstüne çıkmıştır. Her bölgeye ayrı kurye anlayışımızla kaliteli hizmet vurgusunu savunmaktadır.

İstanbul Moto Kurye Gelişim Ve Potansiyeli Büyüyor

İstanbul Moto Kurye diğer firmalardan farklı olarak İstanbul’un en fazla iş potansiyeli olan bölgelerine kurye istihdam ederek, bu bölgelere küçük ofisler yapıp moto kuryelerimizi sadece bu bölgelerde tutma ve görevlendirme amacına sahiptir. Moto kuryelerimizin İstanbul’un çeşitli büyük semt ve ilçelerinde sadece o bölge için çalışmakta ve oraya gelen kuryelerimiz o bölgeye olan işleri orada görevli kuryelere devrederek zaman kaybını en aza indirgemektedir. İstanbul Moto Kurye İstanbul genelinde yaklaşık 20 ye yakın küçük ofisi ve kurye bekleme yerleri ile sektörde birinci durumdadır. Bizler orada bekleyen elemanlarımız sayesinde çıkan işleri yarım saat içersinde alabilirken, diğer firmalar uzak bölgelerden kuryeler çekerek o bölgeye yollamakta ve teslim alma zamanı bir saati geçmektedir.Çünkü daha başka bölgeden bu bölgeye gelmek zorundadır.

İstanbul Moto Kurye Hizmet Alanları Dahada Gelişti

Firmamız yukarda anlattığımız anlayışla evrak veya iş teslimat sürelerini yüzde kırk yada elli daha aşağıya çekmektedir. Bir bölgede evraklar toplanıp bölge sorumlusu gelen kurye ye teslim edilir, dışardan İstanbul içinden teslim aldıkları gönderileride o bölgedeki kurye arkadaşına devrederek ondan kendi bölgesinin evraklarını ve işlerini alır ve süreç böyle devam eder.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın