İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye Hizmetleri Çalışıyor

İstanbul moto kurye hizmetleri ve dağıtım firması İstanbul içi ve şehirler arası kargo ve uçak kargo hizmetleri. İstanbul, yaya, acil, express kurye hizmetlerinin yanı sıra, arabalı, hızlı ve vip hizmetlerini de içinde barındıran bir servisidir. İstanbul moto kurye 2000 yılında kurulmuş firmasıdır. İlk kurulduğunda küçük bir firma olarak kurulan firmamız bir elemanı ile her işe koşan bir firma idi.

İstanbul moto kurye açıldı. Daha sonra gelişen şartlar altında büyüyerek  piyasasında önde gelen kuruluşlardan biri haline dönüşmüştür. Her geçen büyüyen müşteri portföyümüz sayesinde zamanla sayısında artma göstermiştir. Potansiyel olarak daha çok tecrübeli elemanlarını bünyesine kazandırmıştır. İş hacminin artmasıyla sayımız yirminin üstüne çıkmıştır. Her bölgeye ayrı anlayışımızla kaliteli hizmet vurgusunu savunmaktadır.

 

İstanbul moto kurye servisleri gelişim

İstanbul moto kurye diğer firmalardan farklı olarak İstanbul’un en fazla iş potansiyeli olan bölgelerine kurye istihdam ederek, bu bölgelere küçük ofisler yapıp moto kurye sadece bu bölgelerde tutma ve görevlendirme amacına sahiptir.İstanbul’un çeşitli büyük semt ve ilçelerinde sadece o bölge için çalışmakta ve oraya gelen o bölgeye olan işleri orada görevli devrederek zaman kaybını en aza indirgemektedir.

İstanbul moto kurye ile genelinde yaklaşık 20 ye yakın küçük ofisi ve kurye bekleme yerleri ile sektörde birinci durumdadır. Bizler orada bekleyen elemanlarımız sayesinde çıkan işleri yarım saat içerisinde alabilirken, diğer firmalar uzak bölgelerden çekerek o bölgeye yollamakta ve teslim alma zamanı bir saati geçmektedir.Çünkü daha başka bölgeden bu bölgeye gelmek zorundadır.

 

İstanbul moto kurye hizmet alanları

İstanbul moto kurye artık bu şehir içinde hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız yukarıda anlattığımız anlayışla evrak veya iş teslimat sürelerini yüzde kırk yada elli daha aşağıya çekmektedir.

Bir bölgede evraklar toplanıp bölge sorumlusu gelen teslim edilir, dışarıdan İstanbul içinden teslim aldıkları gönderileri de o bölgede arkadaşına devrederek ondan kendi bölgesinin evraklarını ve işlerini alır ve süreç böyle devam eder.

 

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir