İstanbul Moto Kurye-Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul moto kurye demirden atlılar

İstanbul moto kurye evet eskiden atlar vardı. Bir yerden bir yere gitmek için atlar kullanıldı. En hızlı bir biçimde en kısa zamanda ancak atlarla gidebilir bir yere. Hele hızlı ve kaliteli bir at seni yolda bırakmaz. Tıpkı günümüzün son model motosikletleri gibi. Eskilerin en hızlı atları şimdikilerin en hızlı motosikletleri. Daha sonra biraz daha yaşlı atlar vardı nalları eskimiş ciğeri biraz daha eskimiş.

İstanbul moto kurye ile bazı motorlarda öyle lastikleri bitmiş, zincir paslanmış. İşte onlarda orta halli motorlar. Tabi ki de eşeklerde vardı. Bunlar dahada yavaş giderdin. Ama daha fazla yük taşırdın. Tıpkı dişlileri büyük motosikletler gibi, güçlü torklu motosikletler. Birde develer var, evet hala var uzun yol, en zorlu şartlarda seni taşıyan yolda bırakmayan develer. Bizler böyle bir şey değiliz.

 

İstanbul moto kurye hizmetleri

İstanbul moto kurye hizmeti işte bazı motorlarda öyle her mevsimde yağmurda çamurda seni yolda koymayan motosikletler.. Evet bence aralarında fazla bir fark yok. Bunlarla motorlar arasında. Eskilerin atları, develeri, eşekleri, günümüzün demirden atları.. Ve üstündeki sürücüleri. İki tarafta özgürlük ve sevda düşkünü kişiler. Keyiflerine düşkün ve en iyi dürüst ve özgürlük yolcuları..

Lütfen bizim değerimizi bilin. Bize yeteri kadar saygı gösterin ve bizlere azıcıkda olsa lütfen ama lütfen değer verin. Motorlu kurye için burayı  her zaman takip ve ziyaret ediniz. Yemeğinizden, işlere, kredi kartınız, suyunuza, canınız çektiği her şeyi getiren motor kuryeler. Lütfen diyorum bizim ile ilgili daha güzel ve daha olumlu düşünceler üretirseniz çok seviniriz. Çünkü bizler etten kemikten insanız.

 

İstanbul moto kurye özgürlük sevdalısı

İstanbul moto kurye ruhlarında fırtına kopan, bir yerde durmaktan sıkılan, daralan bu insancıklar işte şimdilerin motor kuryeleri. Hem çalışıyorlar para kazanıyorlar. Hemde sevdikleri özledikleri motorlarından ayrılmıyorlar. Yollarda işini severek yapan elemanlar.

Motor kurye işte motorcular. Günümüzün kahramanları bence. Niye derseniz birçok sıkıntıyı otomatik halleden bu kişilerdir. Her şeyi ayağınıza, evinize kadar getiren, sizin için yağmur, çamur her sektörde çalışan ve aldıkları para üç kuruş olan bu insanlar, ayrıca horlanan, küçük görünende bu insanlar. 

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir