İstanbul Kurye, İstanbul Moto Kurye,, https://istanbulmotokurye.com/istanbul-kurye.html

İstanbul Kurye Hizmetleri işe başladı

İstanbul Kurye evet hizmetimiz devam ediyor, bunca zorluğa rağmen engellemelere rağmen. Zenginler her tarafı tutmuş, vergi kaçırma onlarda, sahtekarlık onlarda, devleti dolandırma onlarda, bütün pislik onlarda ama en güzel yerler, evler, arabalar onlarda. Kimse onları kontrol etmiyor, kimse onlara dokunmuyor, dokunamıyor.

Evet darbe oldu sistem değişti, adamlar değişti, zenginler değişti ama bizler değişmedik. İşimizi yapmaya devam ediyoruz, çalışmaya ama ona da artık fırsat vermiyolar. Bu halk yemesin, içmesin, gebersin diyorlar. Biz helalimizle kellemiz koltukta çalışıyoruz akşama kadar, adamlar şimdide bize takmış. Onca şerefisiz, hırsız, dolandırıcı varken devletin polisleri, maliyecileri düşmüşler motorcuların peşine. Üç kuruş kazancımıza göz dikmişler bu alçaklar.

İstanbul Kurye Servisi her zaman hazır

Bizi yalandan yere arıyorlar, falan yerden falan yere iş var, evrak var diye, gidiyoruz adam polis çıkıyor, yalandan yere, kanunsuz, kuraksız ki olmasada onlar hemen yapar, bize ceza kesiyorlar, motorlarımızı bağlıyorlar. Utanmadan sıkılmadan oturmuşlar bilgisayarın başına geçmişler internete yazmışlar kurye diye sırayla arıyorlar bize ceza kesmek için. Vay haline memleketin vay.

Etraf hırsız dolu, uyuşturucu satanlar, sahtekarlar, teröristler le dolu. Gözlerinin önlerindeki suçluları ellemiyorlar. Okulalların önünde hatta ilk okulaların önünde uyuşturucu satanlara dokunmuyorlar, hatta bunları üreten zenginlere devletle çalışan şerefsizlere dokunmuyorlar başka işleri kalmamış bizimle uğraşıyorlar, kağıt toplayanlarla uğraşıyorlar, ekmeğini kazanmaya çalışan seyyar satıcılarla uğraşıyorlar. Adamların işi bu malesef. Kurye Böyle işte.

İstanbul Kurye Çalışmaya Çalışıyoruz

Geçen senelerde motorum çalınmıştıda, bilmem hangi karakolun polisinden almıştım kendi motorumu. Çalan hursuzlarada ozamanın parasıyla para ödemiş geri almıştım motorumu. Teslim aldığım kişide polis memuru. İşverenim bırak karışma diyordu, Anna babam dava açma seni yerler diyordular, uğraşırlar diyorlardı.

Geçen gün arkadaşın motoru çalındı ya ekmek teknemiz başka neyimiz varki değilmi başka. Hırsızlar en baştakiler olduğu gibi bunlarda elini kolunu sallaya sallaya dışarı çıktılar, hırsızlık suç değilmiş ama bizim yaptığımız suç. Kuryelik yapmak suç. İşte bu hallerde çalışmaya çalışıyoruz. Daha yazacak çok şey var.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir