İstanbul Hızlı Kurye,İstanbul Motorlu Kurye, https://istanbulmotokurye.com/istanbul-hizli-kurye.html

İstanbul’un En Hızlı Araçları

İstanbul’da yaşıyorsanız burada kullanabileceğiniz tek araç motosiklettir. Peki neden, çünkü İstanbul artık bitmiş malesef. Neden bitmiş? Çünkü yirmi milyona dayanan nüfusu, her türden insanları, hırsızları, delisi, pisikopatı, çalanı, en çok çalanı, uyuşturucusu, trafiği, suçu, karmaşası derken burası çekilmez bir hal almıştır. Her taraf avm ve stadyum larla doldu. Din sömürüsü her tarafı sardı, kumar, fuhuş, ahlaksızlık, sahtekarlık, yalancılık, dolandırıcılık, devletini satanlar, milletini satanlar, milleti soyanlar derken böylece hayat devam ediyor. Bizler bu karmaşa içinde çalışıyoruz. Hepimiz Allah ‘ a emanetiz zatende öylece yaşayıp gidiyoruz.

İstanbul artık bitmiş, sahte yaşamlarla, zenginlerin yaşadığı, arkası sağlamların yaşadığı bir yer haline gelmiş. Fakirle zengin arasında uçurumlar var. Zengin dahada zengin, fakir dahada fakir olduğu yer burası. Elektirik parası kimse yüz tel den aşağı gelmiyormuş gibi birde yüzde ellilere varan vergiler, birde başkasının ödemediği elektirik faturalarını devlet gasp ederek zorla vatandaştan çıkardığı bir yer. Suya, doğalgaza her sene yüzde yüz zam geliyor. İki sene evvel yirmi otuz gelen su bu gün yüz lira geliyor. Doğalgaz bir kar yağmasın ayda beşyüz lira maşallah. Ödemezsen hemen kapanıyor. Ah güzelim İstanbul. Belkide bizi buralardan kovmak için yapıyorlar. Yolların, köprülerin, tünelelrin, geçitlerin parayla hemde dolarla olduğu yer.

Eskiden devlet yol yapardı, baraj yapardı bize verdiğimiz vergilerle. Şimdi bu vergiler cukka cebe, yaptıkları yolları hava atarak reklam yapıyorlar biz yaptık diye, ama satmışlar yabancıları da haberimiz yok. Vatandaşı daha ezmek için, vatandaşı daha bunaltmak için birde para aldırıyorlar. Ücret aldırıyorlar yollardan.

Hızlı Ve Kaliteli Hizmet

İşte biz motosikletlilerde burada zar zor şartlarda yaşıyoruz işte çalışıyoruz. Benzin beşbuçuğa yaklaştı, motosiklet alıyoruz içinde kaçö tane vergi, yağ desen öyle. İşte bize bütün bu vergilerden, yollardan, köprülerden, ve diğer vergilerden kalan artık boğazımızadan geçen kuru bir ekmek. Akşama kadar çalış ve sana kalan sıfır. İşte buna rağmen hızlıyız işte.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir