İstanbul Express Kurye,İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/istanbul-express-kurye.html

Çalışma Şeklimiz Ve Stratejimiz

Çalışma şeklimiz ilk önceliğimiz kalitedir. Asla ve asla kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye çalışıyoruz. Hiç bir koşulda cıvıklık ve lakayt olarak çalışma sitilimiz yoktur. Ne zaman böyle çalışan elemanlarımız olduğu zaman hemen işine son verilmektedir. Müşterilerimize hiç bir zaman tutamayacağımız sözü vermemeye çalışıyoruz. Söz verdiğimiz zaman ise elimizden geldiği kadar verdiğimiz sözü yerine getirmeye çalışıyoruz. Verilen sözümüzü yere düşürdüğümüz zaman işte zaman bizim zarara uğradığımız zamandır.

Çalışma sitilimiz daima hız, güven ve kaliteden oluşmaktadır. Hızlı gidelim derken, işlerimizi yetiştirelim derken çevremizdekilere asla zarar vermeden ve hiç kimseyi incitmeden çalışıyoruz. Trafikte diğer sürücülere tehlike vermeden, trafiği tehlikeye düşürmeden çalışıyoruz. Elimizden geldiği kadar trafik kuralalrına uymaya çalışıyoruz. Kaldırımdan ve yaya yollarından geçmek istemesekte bazen zorunda kaldığımız zamanlar böyle yapıyorsak herkesten özür diliyoruz.

Neden Express Kurye

Evet bunun sebebi bu metropolde yaşayan insanların çoğunluğu çok aceleci ki tüm insanların aceleci olduğunu biliyoruz. Fakat İstanbul da yaşayan insanlar hele trafikte giden şoförler dahada acelecidir. Kimsenin işi acil bile olmasa trafikteki insanlar biran önce gideceği yere gitmek istiyor bundan dolayıdırki karşı tarafa saygı duymuyrlar. Evet neden express kurye dediğimiz gibi ilkn başta insanların aceleci yaratılması ve işlerinn çabuk halledilmesidir. Daha sonra ise İstanbul trafiği insanı çileden çıkardığı için kendi özel arabaları ile gidemeyeceği yerlere kurye yollamalrıdır. Bazen ilaç yetiştirmek, bazen pasaport yetiştirmek, bazen uçak bileti, bazen kimlik, bazen evin veya arabanın yada herhangi bir yerin unutulmuş anahtarı olabiliyor. Burada insanlar çok stresli oldukları için hayatlarında birr çok şeyi unutuyorlar. İşte Moto Kurye.

Evet çoğu şeyleri acil ve express olarak yolluyorlar. Mesala gümrük evrakları oluyor, bazen numune işleri oluyor, bazen ihale evrakları oluyor, bazen muhasebe işleri oluyor. Çoğu şeyleri mecburen bizimle yollamak zorunda kalıyorlar. Bizde elimizden geldiği kadar bu işleri taşımaya çalışıyoruz. Hiçbir zaman müşterilerimizin yüzünü kara çıkarmamaya çalışıyoruz Allah ın izniyle.

Tüm kurye arkadaşlarımıza kazasız belasız hayırlı işler diliyoruz.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir