İkitelli Kurye çalışmalarımız çok yoğun olarak devam etmektedir. Burada en çok geldiğimiz sanayi siteleri içerisinde modoko mobilyacılar çarşısı, Keresteciler sitesi, İşmont sanayi sitesi ve diğerleridir. Bu bölgede yoğun sanayi ve çalışma alanları bulunduğundan iş potansiyeli biraz daha fazla olmaktadır. Biz çalışmalarımızı en yoğun olacak şekilde ayarladık ve buna göre çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

İkitelli semtimiz eski semtlerimizden biri olmaktadır. Mahmutbey, Tem otobanı Yolu, Güneşli ve Halkalı bölgelerinin arasında kalan kesimdir. Üst tarafında ise İkitelli organize sanayi sitesi mevcuttur. Fakat bu bölgenin orayla alakası yoktur. Burası Basın Express yolu üzerinde Mahmutbey İkitelli köprüsünün oradan İkitelli tarafına sapınca başlar ve büyük caddeden yukarı doğru sağlı sollu devam etmektedir. Son yıllarda bu bölgede bir çok konutlar yapılmıştır. En tanınmışları Avrupa konutlarıdır.

Organize sanayi bölgesi olarak İstanbul Büyükşehir içinde en büyük sanayi sitesi bölgelerinden bi tanesidir. İçinde onlarca sanayi sitesi barındırmaktadır. Çok büyük bir alana sahiptir. Başakşehir sınırları içeresinde kalmaktadır. İstanbul Tem otoyolundan Mahmutbey gişelere gelmeden sağ taraftan yol ayrımından saparak Başakşehir istikametine gitmeden hemen buradan başlamaktadır. Başakşehir İlçesi ikamet yeri sınırlarına kadar devam etmektedir. Üs taraftan Kayaşehir ve Atatürk stadına kadar açılmaktadır. Yan tarafında hemen Tem Otoban olmasına rağmen Otobanın hemen karşı tarafında bir kaç tane daha sanayi sitesi daha bulunmaktadır.