İstanbul Moto Kurye-Hızlı Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Hızlı Kurye Hizmeti

İstanbul Hızlı Kurye hizmetine başlamıştır. Artık hızlı paket yollamak isteyenler lütfen bizleri bu konuda bilgilendirsinler. Hızlı Kurye istiyorum desinler. Çünkü normal ve hızlı  arasında çok fark bulunmaktadır. Lütfen rica ediyorum bu konuda bizi uyarınız, bize haber veriniz. Yoksa evrak ve paketiniz normal saatinde gider ve sizin işiniz maalesef bilmeden geç kalmış olacaktır.

Hızlı kurye çok değerli firma sahipleri ve arkadaşlar firmamızdan hızlı kurye talep ettiğiniz zaman lütfen bizleri devamlı arayarak sıkıştırmayın. Çünkü bizde merkez olarak kurye arkadaşlarımızı arıyoruz. Onlarda doğal olarak sahada çalışıyor ve motosiklet üzerinde trafikte oluyorlar. Bizde arayınca çabuk ol, hızlı ol diye ki zaten baştan söylüyoruz o aldığı işin hızlı kurye olduğunu. İşte o zaman, zaten stresli ve istim üstünde olan kurye arkadaşımız, dahada strese giriyor. Kolay değil. Onlar hep trafikte zaten.

 

Hızlı Kurye bir dakika geçmiyorki

Hızlı kurye hep onların başına bir kaza atlasın, yada birileri önlerine kırmasın. Trafikte zaten kuryeleri adamdan, insandan saymayıp üzerilerine kıranlar, saçma sapan konuşanlar, otobüsler, minibüsler, kamyonlar, taksiciler ve bilinçsiz sürücüler içinde zaten kafası dolu kuryemiz.

Yaklaşık olarak on saat trafikte motor üstünde. İşte bu ahval üzerine birde biz telden arıyoruz ne oluyor bu zaman, zaten sinirli, hep daha strese giriyor. Ne oluyor bundan sonra daha fazla dikkatsizlik oluyor. Niçin? Daha hızlı gitmek, işini yetiştirmek için değil mi? İşte o zamanda kaza riski daha fazla artmaya başlıyor. Ve zaten kazalardan, arabalardan sağa sola kırarak kaçan motorcularımız, bu stresten dolayı kaza oranı yüzde ellilerin üzerine çıkıyor.

 

Hızlı Motorlu Kurye Servisi

Hızlı moto kurye sevgili dostlar, biz firmamız olarak tüm işlerimizde son derece dikkatli ve elzem içinde işimizi yapmaya çalışıyoruz. Bizler bu hayatın vazgeçilmez süvarileriyiz. Yani demirden atlılarıyız. Yani eskilerin atlı süvarileri, atlı kuryeleri, atlı habercileri varken şimdilerin ise motorlu kuryeleri var.

Hızlı kurye lütfen çalışma esnasında bizlerden telefonlarını istemeyin, onları durmadan arattırmayınız. Bizler zaten aldığımız her paketin ciddiyeti ve önemi içinde hizmet veren bir kurumuz. Biraz daha hep beraber dikkat edersek daha iyi olacağı kanaatindeyim.

 

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

İSTANBUL MOTO KURYE, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir