Halkalı Moto kurye, İstanbulmotokurye.com

Halkalı Bölgesi

Altınşehir bölgesi gibi gerçektende çok değişim göstermiş bölgelerden birisidir. Bu değişeme İstanbul içinde ayak uydurmak gerçektende zor görünüyor. Bir gittiğimiz yere bir daha gittiğimiz zaman bir bakıyoruzki bir bina bir site yapılmış olmasın. Halkalı tarafında oluşan site yoğunluğu gerçektende çok büyüktür. Bu bölge çok yüksek derecede yeşil ve boş alanlara sahipken şimdi her tarafa site ve bloklar yapılmış değişmiştir. Bunun nedeni İstanbul Şehrimizde boş alanların, bina yapılacak konut dikilecek yer kalmamasından kaynaklanmaktadır. Lakin nerde boş yer var oraya bina dik anlayışıda çok yanlış bir anlayıştır. Zaten buralardan bina veya daire alanların çoğu buralarda oturmamaktadır. Çoğunluğu buralarda yatırım yapmak amacıyla dalavereyle daire sahibi olmuşlar ve kiraya vermişlerdir. Malesef kazananlar gene elit tabaka olmuştur.

Gümrük Alan Sahası

Buralarda çok büyük siteler yapılmasına karşın malesef yolları gene aynı genişlikte ve aynı derecede büyüyememiş, büyütülmemiştir. Halkalı denince artık akla Halkalı Atakent siteleri akla gelmektedir. Kaçıncı etap yapıldı bilmiyorum lakin Halkalı büyük bir şehir haline gelmiş sayılmaktadır. Bizler Moto Kurye olarak Hlkalı denince aklımıza Halkalı Gümrük sahası gelirdi. İşlerimizin yüze doksanı bu bölgede buraya çıkardı. Küçükçekmece bölgesine daha yakın olmasına rağmen hemen gölün kenarında büyük bir gümrük alanı vardı. Burası tam Küçükçekmece Halkalı arasında kalmaktadır. Halen faal olan bu gümrük sahası iş hacmi yoğun bir bölgedir.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

İşte bu bölgelerde evrak alışverişi yoğun olmasına rağmen acil kurye ve expres kurye hizmetimiz vardı. Genelde çok acil gümrük evrakları taşıyorduk, şimdide aynıdır. Fakat Halkalı Atakent sitelerinin yapılmasından sonra buralara buradaki sitelerede yoğun gönderi çıkmasından dolayı bizde burada küçük bir kurye ofisi açarak Halkalı Kurye olarak hizmete başlamış bulunmaktayız. Kuryelerimiz gayet tecrübeli ve efendi kişiliklere sahip elamanlardır. Biz böyle bir firmayız.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir