Güngören Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/gungoren-kurye.html

Güngören Kurye

Güngören İstanbul Avrupa ayaksında bulunmaktadır. İstanbul un ilçelerinden bitanesidir. Genel olarak ikamet amaçlı oturanların yoğun olduğu bölge iş hacmi olarakta gelişmeye başlamıştır. Güngören Stadının olduğu bölgeler sanayi alanı olarak faaliyet göstermektedir. Çinçin deresi Caddesi olarak bilinen bu bölgede Bağcılara kadar uzanmaktadır. Ayrıca Merter bölgesi gene buraya bağlıdır ve ticaret hacmi ve iş gücü olarak buranın yükünü hafifletmektedir.

Güngören Kurye Hizmetleri

Faaliyetlerimiz sün sürat yada son gaz devam etmektedir. Size hizmet vermek için en son motosikletli ekibimizle ve son derece tecrübeli Kuryelerimizle hizmete devam ediyoruz. Tabiki eksiklerimiz var olacakta fakat bunu en aza indirerek sizlere daha fazla kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız.

Güngören Kurye Çalışmalarımız

Çalışmalarımız şu minval üzere devam etmektedir. Çalıştığımız zaman hızlı ve dikkatli çalışsark en kısa zaman içinde taşıdığımız ürünleri yerlerine sağsalim teslim etmektir. Bu bölgede bulunan müşterilerimiz genel olarak tekstil ve aksesuarcılardır. Bundan dolayı numune olarak kumaş ve ürünleri taşımaya alışkanlık göstermişizidir.

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir