Güngören Kurye, İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com/gungoren-kurye.html

Güngören Kurye

Güngören kurye İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır. İstanbul un ilçelerinden bir tanesidir. Genel olarak ikamet amaçlı oturanların yoğun olduğu bölge iş hacmi olarak gelişmeye başlamıştır. Güngören stadının olduğu bölgeler sanayi alanı olarak faaliyet göstermektedir.

Güngören kurye Çinçin deresi Caddesi olarak bilinen bu bölgede Bağcılara kadar uzanmaktadır. Ayrıca Merter bölgesi gene buraya bağlıdır ve ticaret hacmi ve iş gücü olarak buranın yükünü hafifletmektedir.

 

Güngören moto kurye 

Güngören kurye faaliyetlerimiz sün sürat yada son gaz devam etmektedir. Size hizmet vermek için en son motosikletli ekibimizle ve son derece tecrübeli Kuryelerimizle hizmete devam ediyoruz. Tabi eksiklerimiz var olacakta fakat bunu en aza indirerek sizlere daha fazla kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız.

 

Güngören motorlu kurye 

Güngören kurye çalışmalarımız şu minval üzere devam etmektedir. Çalıştığımız zaman hızlı ve dikkatli çalışsak en kısa zaman içinde taşıdığımız ürünleri yerlerine sağ salim teslim etmektir. Bu bölgede bulunan müşterilerimiz genel olarak tekstil ve aksesuardır. Bundan dolayı numune olarak kumaş ve ürünleri taşımaya alışkanlık gösterdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir