Göktürk Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

YENİ BİR KÜÇÜK BİR ŞEHİR GÖKTÜRK BÖLGESİ

İstanbul Moto Kurye çalışmalarımızdan dolayı Göktürk Kurye ile bundan sonra Eyüp İlçesi Göktürk Bölgesi değerli müşterilerimiz olan sizin için daha güzel, istediğiniz bir şeyin hemen ayağınıza geldiği bir yer haline gelecektir. Göktürk Bölgesi veya beldeside diyebileceğimiz bu bölge Allahu Tealanın insanlara sunduğu doğanın ve yeşilliğin en muhteşem mükemmel alanlardan bir tanesinin başındadır. Burada yaşamak ilk başta insanda sağlığın en rahat bir şekilde yaşanmasına vesile olmaktadır. Burada yaşanmak istenen hayatla insanlar tekrardan aslında köy hayatı yaşamına geri dönmek olduğunu istemektedirler. Fakat yoğun iş tempolarındanda İstanbul’dan ayrılamayışlarından  yeşilliğin, şehirden uzaklaşmanın kafa dinlemenin en güzel ve en kısa yollarından bir tanesi olarak saymaktadırlar.

İstanbul’ un en sessiz, sakin lokasyanu be yolları kalabalık trafik olmayan, gözde ve en büyük orman alanına, dinlenme, piknik bölgerine  sahip Göktürk ila Kemerburgaz şehrin gürültüsünden, stresinden, yoğunluğundan trafiğinden, kaçmak isteyenler için mükemmel bir yerleşim alanıdır. İstanbul merkezine ise çok yakın ve güzel semtlerin en başında gelmektedir. Kurumsal firma sahipleri, patronları, yeşili seven insanlar, büyük şirket ceo ları, zengin iş adamları günlük hayatlarından sıkıldıklarından dolayı artık yerleşim yeri, yaşama merkezi, ikamet yeri olarak bu bölgeleri tercih etmişler ve buralardaki pahallıda olsa site, villa tarzı yerlere yerleşmişlerdir.

GÖKTÜRK VE KEMERBURGAZ AYRIMI NEDİR?

Bu bölgede ayrılmaz ikili Kemerburgaz ve Göktürk birbirlerine çok yakın ve çok benzeyen bir yerleşim yeridir. Aslında daha önceleri ilk yerleşim yeri olarak Kemerburgaz mahallesinden sonnra Kemer Conty sitesi yapılmaya başlanmış ve daha sonra sağlı sollu zengin ve nufuslu kişiler bu bölgeyi sitelerle doldurmaya başlamışlardır. Aslına bakılacak olursa bu bölgede binlerce ağaç kesilerek bu siteler yapılmıştır. Fakat ozamanlar siyasi iktidarlar ve zengin nufuslu kişiler daha rahat davranıyorlar ve istedikleri işleri kolayca yapıyorladı. Daha sonra ileriye doğru yer kalmayınca ve arsalar dahada pahallı oluncada Göktürk tarafına doğru ilerlenmeye başlanmış ve yavaş yavaş buralarada yeni yerleşim yerleri yapılmaya başlanmıştır. Aslında Göktürk ve Kemerbrgaz aynı bölgeler sayılmaktadır. Tabi merak edilen konulardan bitaneside burada daha önce yaşayan halka ne oldu. Buralarda ekilen topraklara ne oldu.

Genelde siteler çoğalsada halen etrafları ormanlarla çevrili olan bu alanlar temiz havası ve yeşilliği, son yıllarda yeni yapılan muhteşem ama bir okadarda doğa katili bu siteleri ile yüksek sosyete insanlar için artık vazgeçilmez olmuştur. Çünkü bu bölgede fazla yerleşim olomadığı için yollarıda çok kalabalık olmamaktadır. İnsanlar evlerine yeni yapılan otobandan İstanbul merkezinden onbeş yirmi dakikada ulaşmaktadırlar. Son yıllara gelindiği zaman malesef  Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerine çok büyük siteler, bloklar, avm ler yapılmıştır. Kemerburgaz Maslak, Levent, Mecidiyeköy bölgesine yaklaşık 20 km mesafede yaklaşık 15-20 mesafede yolları trafik olmayan üç dört şeritli  büyük bir yola sahiptir. Ayrıca Göktürk ve Kemerburgaz bölgesi Eyüp İlçesine bağlı olduğundan Eyüp’e sahile yakın olduğundan, Karadenize, daha yukarda  Arnavutköy, Habibler bölgelerinede yakınlığı vardır. Bu bölgelerde irili ufaklı köyler hala varlığını sürdürmekte ve köy hayatı yaşanılmaktadır.

İSTANBUL İLİNDE NEDEN GÖKTÜRK KURYE ?

Nedenine gelince çünkü Kemerburgaz bölgesi Göktürk bölgesiyle beraber çok büyük poatnsiyele sahiptir. Aynı zamanda ise büyük bir nüfusa ulaşmıştır. Buralar eskiden toprak, tarım alanları iken sonradan yerleşim merkezi haline gelince ilk başlarda ulaşım daha zor halde olduğundan arabalar, buaralara fazla öalışmamaktaydı.  İstanbul içine biraz uzak olduğundan tabi ilk yıllarda yollarda yapılmamışken  bu bölgelerde araç sıkıntısı ve motorlu kurye sıkıntısı çekilmekte ve az denecek kadar hat safhaya ulaşmıştır. Malsef o yıllarda ve gerek bu bölgeye servislerin az oluşu bundan doğan nedenlerden dolayıda gerekse moto kuryelerin ve kurye firmalarının  bu bölgelere fazla sık gitmemeleri dolaysıyla  buralarda moto kurye, kargo  eksikliği oluşmuştur. Daha sonra küçük çapta kuryeler kurulmuş fakat genede talebi karşılayamamıştır.

Bundan dolayıdırki bizler eski bir firma İstanbul Moto Kurye olarak Kemerburgaz ve Göktürk beldelerine ozamanalr her saat başı kurye servisimizi başlatarak bu bölgelerin yükünü hafifletmeyi düşündük. Kemerburgaz Kurye ilebu bölgeye ofis açarak kuryelerimizin İstanbul içinden birdaha kalkıpta buralara tekrar gelip gitmemeleri için direk ofisimizden kuryeleri yönlendirip iş zaman farkını yüzde yüz düşürmüş bulunmaktayız. Daha sonra Kemerburgaz’dan sonra Göktürk dede ofis açarak Kemerburgaz ve Göktürk bölgesinde bulunan iki ofisimizle bundan böyle  Allah’ a şükürler olsun daha hızlı daha kaliteli çalışma imkanımız oluşmuştur.

GÖKTÜRK KURYE İLE DAHA KALİTELİ HİZMET

Göktürk Kurye her zaman diğer firmalardan daha fazla çalışır. İşlerini daha hızlı, daha acil, daha seri olarak müşterilerine ulaştırır. Fiyatları diğer firmalara nazaran daha ekonomik, daha makul çerçevededir. Diğer Moto Kurye firmalarına göre söz verdiği zaman ve zamandan önce gönderilerini teslim eder.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye,Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın