Göktürk Kurye-İstanbul Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

YENİ BİR KÜÇÜK BİR ŞEHİR GÖKTÜRK BÖLGESİ

Eyüp İlçesi Göktürk Bölgesi, bu konuda daha iyi olan, daha önce, bir yerde hemen ayağınıza geleceği bir yer haline gelecektir. Göktürk Bölgesi veya beldesi diyebiliyor bu bölge Allahu Tealanın insanlara açık doğanın ve yeşilliğin en muhteşem mükemmel alanlardan bir tanesinin başındadır. Burada yaşamak ilköğretim insanda sağlığın en rahat bir şekilde yaşanması vesileğiyle. Burada yaşamakmaktan hayatla insanlar tekrardan eski köy hayatımı hayatına geri dönmek istiyorum istemiyorumler. Fakat yoğun iş tempolarındanda İstanbul’dan ayrılamayışlarından yeşilliğin, şehirden uzaklaşmanın baş dinlemenin en güzel ve en kısa yollarından bir tanesi olarak diyorsunuzlar.

İstanbul ‘un en sessiz, sakin lokasyanu, şehirlerin en kalabalık yerlerinden biridir, trafik trafiği olmayanlar, gözde ve en büyük orman alanları, dinlenme, piknik bölgeleri vardır. İstanbul’da dünyanın en yakın ve en güzel semtlerin en büyüğüdür. Kurumsal firma odaları, patronları, yeşili yedi insanlar, büyük şirket ceo ları, zengin iş dünyası günlük hayatlarından sıkıldıklarından sonra şimdi bulundukları yer yeri, yaşama merkezi, ikamet yeri olarak bu merkezlerde tercih edilenler ve buralardaki pahallıda olsa site, villalarda yerlere yerleştirilmiştir.

GÖKTÜRK VE KEMERBURGAZ AYRIMI NEDİR?

Bu şehirde ayrılmaz ikili Kemerburgaz ve Göktürklerin çok yakın ve çok benzeyen bir yerleşim yeridir. Kemerburgaz mahallesinden sonnra Kemer Conty sitesi yapılmaya başlandı ve daha sonra sağlı sollu zengin ve nufuslu orada bu bölgeyi sitelerle doldurmaya başlamışlardır. Aslına bakılacak olursa budur. Fakat ozamanlar siyasi iktidarlar ve zengin nufuslu orada daha rahat davranıyorlar ve istediklerimizde işler yapıyorduk. Daha sonra ileriye doğru yer kalmayınca ve arsalar dahada pahallı oluncada Göktürk tarafına doğru ilerlenmeye başlanmış ve yavaş yavaş buralarada yeni yerleşim yeri yapılmaya başlandı. Aslında Göktürk ve Kemerbrgaz aynı yerlerde söyleniyor. Tabi merak edilen konulardan bitaneside burada daha önce ago yaşayan halka ne oldu. Buralarda ekilen topraklara ne oldu.

Genelde siteler çoğalsada halen etrafları ormanlarla çevreleyen alanları temiz havası ve yeşilliği, son zamanlarda yeni yapılan muhteşem ama bir okadarda doğa katili bu siteleri ve yüksek sosyete insanları için artık vazgeçilmez olmuş. Çünkü bu şehirde fazla yerleşim yeri olomadığı için yollarıda çok kalabalık olmamış. İstanbul’da onbeş yirmişte ulaşıyorlar. Kemerburgaz ve Göktürk bölgelerine ait son yıllara gelindiği zamanlar çok büyük siteler, bloklar, avm ler bulunuyor. Kemerburgaz Maslak, Levent, Mecidiyeköy orada yaklaşık 20 km uzakta yaklaşık 15-20 merkez yolları trafik olmayan üç şeritli büyük bir yola sahiptir. Ayrıca Göktürk ve Kemerburgaz bölgesi Eyüp İlçesine bağlı bağlı Eyüp’e sahile yakın zamanda, Karadenize, daha yukarda Arnavutköy, Habibler bölgelerinede yakınlığı vardır. Bu ülkede irili ufaklı köyler hala varlığını sürdürüyor ve köy yaşamıyor.

İSTANBUL İLİNDE NEDEN GÖKTÜRK KURYE?

Kemerburgaz bölgesi nedenine nedenince gelince neden Göktürk bölgesiyle beraber çok büyük poatnsiyele sahiptir. Aynı zamanda ise büyük bir nüfusa ulaşıldı. Buralar eskiden toprak, tarım noktasında ikendandan merkez merkezi haline gelince ilk başlarda çevre daha zor halde bulunduğu yerlerde, buaralara fazla öalışmamaktaydı. İstanbul’u biraz uzaklaştırarak önce doğurabileceğinizi bildeyiniz, bu yüzden araç sıkıntısı ve motorlu kurye sıkıntısı çekilebiliyor ve az denecek kadar şapka safhaya ulaşılmıştır. Motosikletin kur’anlarının ve kurye firmalarının bu bölgelere sık sık gitmemeleri dolaysıyla motora kuryelerin ve kurye firmalarının bu bölgelere aşırı sık gitmemeleri dolaysıyla buralarda moto kurye, kargo yapılmaması gerekiyor. Daha sonra küçük çapta kuryeler kuruluyor fakat genede talep almayaya verildi.

Bundan öncedirkiki bizler eski bir firma İstanbul Moto Kurye olarak Kemerburgaz ve Göktürk beldelerine ozamanalr her saat başı kurye servisimizi başlatarak bu bölgelerin yükünü hafifletmeyi oluyorük. Kemerburgaz Kurye ilebu bölgeeye ofisi açarak kuryelerimizin İstanbul’daki birdaha kalkıpta buralara tekrar gelip gitmemeleri için direk ofisimizden kuryeleri yönlendirip iş zamanı farkını tamamladı. Daha sonra Kemerburgaz’dan sonra Göktürk dede ofis açarak Kemerburgaz ve Göktürk bölgesinde yer alan iki ofisimizle bundan sonra Allah ‘a şükürler olsun daha hızlı ve daha kolay çalışmayı gerçekleştirmiştir.

GÖKTÜRK KURYE İLE DAHA KALİTELİ HİZMET

Göktürk Kurye her zaman başka firmalardan daha fazla çalışır. İşlerini daha hızlı, daha acil, daha seri olarak yapabilirsiniz ulaştırır. Fiyatlar diğer firmalara nazaran daha ekonomik, daha makul çerçevededir. Diğer Moto Kurye firmalarına göre sözleri zaman ve zamandan önce gönderilerini teslim eder.

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın