İstanbul Moto Kurye-Gece Kurye, https://istanbulmotokurye.com/gece-kurye.html

Gece Kurye

Gece Kurye demek tabiki adındanda anlaşılacağı gibi gece hizmet veren kurye sistemi demektir. Normal Kurye ler mesai saatleri içersinde hizmet vermektedir. Kimisi saat akşam altı gibi, kimiside akşam yedi gibi en geç paydos ederler. Bu saatten sonra ise müşterilerin kurye ihtiyaçları olmaktadır. Gece çalışan firmalar bulunmaktadır. Bunların en başında ise, reklam firmaları, matbaa firmaları, film, dizi film, haber sektörü bulunmaktadır. Bu sektörler içinde faaliyet gösteren nice firmalar gece kurye çalışması olmadığından maduiyet yaşıyorlardı. Biz İstanbul Moto Kurye olarak bunların farkında olarak Gece Kurye Hizmetini başlattık ve gece de hizmet vermeye başlamış olduk.

Gece Kurye Şartları Ve Hizmeti

Gece Kurye hizmeti almadan çnce müşteriler şoka uğramasın diye biraz ön bilgi verme ihtiyacı duyduk. Gece Kurye özel hizmet alanına giren bir çalışma şeklidir. Gece çalışmak çok tehlikeli ve riskli olduğu için dikkat etmek gerekmektedir. Gece uykusunu bölerek hizmet eden nöbetçi kurye elamnları tabiki bu fedakarlıklarına karşı gündüz fiyatları ile çalışacak değildir. Başta bunu bekliyosanız lütfen bizi hiç aramayın. Peki gece hizmet almanın bedeli nedir? Gece hizmet almanın bedeli dikkat edin, liste fiyatmızın dört katıdır. Mesala Mecidiyeköy’ den Maslak’ a giden bir paket gündüz 20 tl ise, gece 100 tl olmaktadır. Bunu söyleemden geçemicem.

Gece hizmeti çalışmaları her gece bir nöbetçi kuryemiz kaldığı için ücretin çoğunu bu arkadaşımıza vermekteyiz. Bu hizmette hem Avrupa Yakası hemde Anadolu Yakası olarak iki taraftada birer Kurye vardır. Dolaysıyla tek kurye olduğu için aslında işler daha hızlı teslim olmakatdır.

Gece Kurye Servis Hızı Zamanı

Gece Kurye aslında express kurye hizmetidir. Gece, Gündüz çıkan işler gibi fazla iş çıkmadığından kuryelerimiz aldığı işleri hemen alıp teslim etmeye  gider. Bunun için teslimatlarımız acil teslim edilir. Fakat bunun birde ters yanı ise, aynı anda bir adres ten daha bir iş çıksa, ters geldiği için bu zamanda biraz geç kalma olabilir bunuda sizlere belirmek isteriz. Çünkü iki tarafada aynı anda gidemeyiz çünkü.  Böyle bir aksaklık olursa şimdiden özür diliyoruz.

 

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

İSTANBUL MOTO KURYE 0532 367 83 00, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir