İstanbulmotokurye.com, istanbul moto kurye, kurye

Gebze Organize Kurye

Gebze bölgesinden sonra organize sanayi bölgesindeki ihtiyaçtan dolayı bu bölgede hizmet vermek zorunda kaldık. Çünkü buralarada hizmet veren firmalar buralara dışardan başka ilçelerden geldiği için büyük bir zaman farkı oluşmaktaydı. Söylenilen işleri en az bir saat içinde en az oda teslim alamıyorlardı. Bizde bunun farkında olarak bu inceliği farkederek bu bölgede kendimizi hizmet verme ihtiyacı hissettik ve buraya yatırım yapmak üzere çalışma başlattık. Çalışmalarımız sonucuda buraya bir ofis açmaya karar verdik. Gebze Organize içindeki ofisimizden çıkacak ve bizi arayan elemanlarımız en az yarım saat içinde bu bölgeden çıkacak tüm işleri alacak kapasitede olmuştur.

Gebze Organize bölgesi Gebze merkezden daha uzakta yukarda otoban kenarındadır. Burada sanayi içinde çok büyük kurumsal firmalar ve bu firmaların depoları yahut merkezleri mevcuttur. Ayrıca bu firmaların atölyeleri, fabrikaları ve üretim tesisleri olanlarda vardır. İşte bundan dolayı buralar iş bakımından yüksek derecede öneme sahiptir.

Burası her ne kadar İstanbul sınırları içinde sanılsada aslında Kocaeli ili sınırları içindedir. Buralar İstanbul a bağlı değildir. Fakat bizler o kadar sık gidiyoruzki buraya sanki Benimsemiş gibi bu tarafa bağlı gibi geliyor hep. Ne olursa olsun nereye bağlı olması önemli değildir. Aslolan buradan kazandıklarımız ve yediğimiz ekmektir. Zaten İzmit bölgeside İstanbul a pek uzak bir yerde değildir.

Gebze Organize Kurye Servisi

İstanbul un her tarafından buraya gönderiler olmaktadır. Her türde çalışma ve üretim olduğu için bu bölgede, her türlü malzeme gelmektedir. Getirdiğimiz işlerin çoğu fatura veya fabrika malzemeleridir. Ayrıca bu bölgede banka ların arge ve ana temel merkezleride olduğu için bu tür işlerde bize gelmektedir. Yapı Kredi Bankası gibi. Bu bankanın ana üssü ve binası bu bölge içindedir. Ayrıca Sabancı Üniversitesi de buradaır. Honda Türkiye ana merkezi gene buradadır. Birçok lojistik firmaları ve depolarıda burada olan merkezlerdendir.

Bizler moto kurye olarak buradaki hizmetlerimzin karşılığını almak için gerekli yatırımları yaptık ve çalıimalarımızı tamamaldık. Burada var gücümüzle çalışma işlevini yerine getiriyoruz.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir