Gayrettepe Kurye, İstanbulmotokurye.com

Gayrettepe Kurye Semtinin Özellikleri

Gayrettepe moto kurye İstanbul Şehrinin merkezi bir yerinde bulunmaktadır. İstanbul’un merkezi neresi diye hala soran varsa diyebilrimki, Beşiktaş, Mecidiyeköy, Şişli, Taksim bölgeleridir. Çünkü buralar yoğun trafiğe sahip ve tam orta mesafece, iki köprünün girişinde bir yerlerdir. Gayrettepe semti ise tam bu bölgeler arasında tam merkezde hepsinin buluştuğu bir yerde bulunmaktadır.

 

Gayrettepe Kurye Hizmetimiz

Gayrettepe moto kurye bu bölgede birçok avm, firma mevcuttur. Gayrettepe ile Esentepe semti birbirlerine çok yakın bir yerdedir. Gayrettepe bölgesinde Türk Telekom Merkez binaları iki taneside bu bölgede bulunmaktadır. Burasının en büyük caddesi Yıldız Posta caddesi olup birçok firma ve önemli yerler bu bölgede bu cadde üzerinde kalmaktadır. Bu Cadde üstünde Türk Teleom ana binası ve diğer büyük merkez binası bulunmaktadır.

Gayrettepe moto kurye biraz içerde Gayrettepe Florance Nıgh. Hastanesi şubesi bulunmaktadır. Yine Dedeman Otel bu cadde üzerindedir. Plaza Otel eski Ntv binasıda yine burada bulunmaktadır. Ayrıca yeni açılan Gayrettepe point otel buradadır. Emekli Subay evleri ve Evren sites ve Ayyıldız sitesi buradadır.

Gayrettepe motorlu kurye Bölgesi Özellikleri

Gayrettepe moto kurye bölge birçok semtin uğrak noktasıdır. Buradan Yıldız Posta Caddesi başından hemen sol taraftan Boğaziçi Köprüsüne giriş sapağı bulunmaktadır. Arıca Yıldız Posta Caddesi sonunda göbekte Kışla Önü Işıklarda sağa Beşiktaş istikametine sola Zinzirlikuyu istikametine hem Metro girişine hemde köprü yoluna girişler mevcuttur. Hemen birinci çevre yolu ile yanyanadır semtimiz.

Gayrettepe motorlu kurye  kesimlerinde de birçok site ve binalar mevcuttur. Birde Meşhur Gayrettepe Emniyet Müdürlüğü buradadır. Meşhur ikinci şube denince akla gelen yerlerden bitanesi burasıydı.Gayrettepe Kurye ile tüm bu bölgelere motorlu kurye hizmetimiz ile bu bölgede oluşan kurye trafiğini azaltmaya çalışmaktayız.

Gayrettepe acil kurye Bölgesi Sıkıntıları

Gayrettepe moto kurye gerçekten bizler motor kulanıcısı olarak özellikle bu tiplere çok rastlamaktayız. Bunlar trafiğin yüz karaları ve şerefsizleridir. Hem haksız olup hemde insanlara küfür ederler. Bu tipleri elemek ve bunların ehliyetlerine el koymak devletin ve trafiğin görevleridir. Gerçekten de aralarında çok pisikopat insanlar bulunmaktalar ve bunlar can taşımaktadırlar.

 

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

İstanbul Moto Kurye, Moto Kurye, https://istanbulmotokurye.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir